Przejdź do treści
SPEKTAKL KIEDY ZNÓW BĘDĘ MAŁY
gra
6
5
1
4
3
2
Przejdź do stopki

CO ZA NAMI, CO PRZED NAMI... POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

CO ZA NAMI, CO PRZED NAMI... POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

Treść

W czwartek 20 czerwca 2024 roku, na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczawnicy odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczniów klasy ósmej. Był to szczególny moment, pełen emocji, podsumowań i wzruszeń. Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice zebrali się, aby świętować zakończenie edukacji na tym etapie i pożegnać się z miejscem, które przez wiele lat było ich drugim domem.

Wyjątkowi Uczniowie
Podczas ceremonii, dyrektor szkoły pan Paweł Sypek, wyróżnił uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz otrzymali wzorowe zachowanie. Oto nagrodzeni:
- Joanna Kotula
- Justyna Sebastiańska
- Alex Sejud
- Miłosz Botor
- Kai Takahashi
- Janusz Gabryś
Rodzicom wyróżnionych uczniów wręczono listy gratulacyjne w uznaniu za wsparcie i zaangażowanie w edukację swoich dzieci.

Prymusi Szkoły
W szczególny sposób uhonorowano również uczniów, którzy uzyskali najwyższe średnie ocen od klasy czwartej do ósmej. Tytuł "Prymusa Szkoły" oraz pierwsze miejsce zdobył - Alex Sejud. Drugie miejsce przypadło Joannie Kotuli, a trzecie miejsce, ex aequo, zajęli Miłosz Botor i Janusz Gabryś. Te wyniki są dowodem ich ciężkiej pracy, systematyczności oraz pasji do nauki.

Sportowcy na medal
Wyróżnieni zostali również najlepsi sportowcy z klasy. Medale za osiągnięcia sportowe otrzymali: Justyna Sebastjańska, Łucja Waligóra, Kai Takahashi, Mateusz Salamon, Jakub Pabisiński, Dominik Piszczek, Filip Hamerski. Statuetki najlepszych otrzymali: Justyna Sebastjańska i Dominik Piszczek.

Część Artystyczna
Nie mogło również zabraknąć części artystycznej, która dostarczyła widzom wielu wzruszeń i radości. Uczniowie przygotowali wyjątkowy program. Na początku uroczystości zaprezentowano tradycyjnego poloneza. Młodzi tancerze, ubrani w eleganckie stroje, z gracją poruszali się po parkiecie, wzbudzając podziw zgromadzonych. Kolejnym ciekawym punktem programu był pełen energii taniec do utworu "Mamma Mia" zespołu ABBA. W rytm muzyki, uczniowie pokazali swoje umiejętności taneczne, a ich kolorowe stroje i radosne uśmiechy sprawiły, że cała sala na długo zapamięta te chwile.

Pożegnania i Podziękowania
Podkreślano w nich znaczenie lat spędzonych w szkole, wspólnie przeżytych chwil, zdobytych przyjaźni i doświadczeń. Nie zabrakło także słów podziękowania skierowanych do nauczycieli za ich trud i poświęcenie oraz do rodziców za ich wsparcie. To wyjątkowe wydarzenie było nie tylko podsumowaniem minionych lat, ale także początkiem nowego etapu w życiu młodych absolwentów. Życzymy im wszystkim sukcesów i spełnienia marzeń na dalszej drodze edukacyjnej.

122027