Przejdź do treści
SPEKTAKL KIEDY ZNÓW BĘDĘ MAŁY
gra
6
5
1
4
3
2
Przejdź do stopki

XXI SPOTKANIE SZCZAWNICA - SCHöNEICHE

XXI SPOTKANIE SZCZAWNICA - SCHöNEICHE

Treść

Poniedziałek 29.05.
Nasi goście z Schöneiche późnym popołudniem dotarli do Szczawnicy i poznali swoich gospodarzy.

Wtorek 30.05.
Dzisiaj powitaliśmy naszych Gości w progach Jedynki, ​Były przemówienia Dyrektorów obu szkół oraz pana Burmistrza Grzegorza Niezgody. Następnie niemieccy uczniowie i ich opiekunowie zwiedzili naszą szkołę. Potem nasi Goście poznawali Szczawnicę: spacerowali ulicą Zdrojową do Pijalni Wód, zwiedzili Muzeum Pienińskie, a na deser była zjeżdżalnia grawitacyjna na Palenicy.

Środa 31.05.
Kraków - Ogród doświadczeń im. Stanisława Lema, Stare Miasto i Wzgórze Wawelskie.

Czwartek 1.06.
Dzień Dziecka oraz Święto Szkoły - a z tej okazji występy uczniów polskich i niemieckich, gra terenowa, szkolny festyn i dyskoteka. Atrakcji i wrazeń co niemiara!

Piątek 2.06.
Piątek to tradycyjnie "dzień w rodzinach". Uczestnicy spotkania spędzili ten dzień w szczawnickich rodzinach, które przygotowały atrakcje i wydarzenia dla swoich Gości. Nauczyciele i rodzice z Schöneiche byli w Zakopanem.

Sobota 3.06.
Pożegnania czas. Nasi Goście wyruszyli do domu o godz. 8. Wcześniej podsumowaliśmy wydarzenia minionego tygodnia, wymieniliśmy się upominkami i zaplanowaliśmy przyszłoroczne spotkanie w Schöneiche. Wszyscy uczestnicy spotkania wyrazili zadowolenie z dobrze spędzonych dni.

111311