UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026
Treść
Za nami kolejny rok wytężonej pracy, wielu wyzwań, ale przede wszystkim – niezliczonych sukcesów oraz wspaniałych chwil spędzonych w murach naszej „Jedynki”. Dnia 26 czerwca 2026 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026, podczas którego wspólnie podsumowaliśmy minione miesiące nauki i aktywności.
Spotkanie było okazją do celebracji osiągnięć naszych uczniów. Uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce odebrali z rąk wychowawców i dyrektora świadectwa z białoczerwonym paskiem, a absolwenci, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem wpisali się do księgi pamiątkowej.
Pan Dyrektor dziękował uczniom za ich zaangażowanie w życie szkoły oraz docenił wsparcie, jakie na każdym kroku otrzymujemy od rodziców i opiekunów. Sala wypełniła się radością, dumą z osiągniętych wyników oraz wzruszeniem towarzyszącym pożegnaniom.
Podczas uroczystości nie zabrakło podziękowań dla kadry pedagogicznej za codzienny trud włożony w edukację i wychowanie, a także dla wszystkich pracowników szkoły, dzięki którym nasze codzienne funkcjonowanie przebiega w przyjaznej atmosferze. Absolwentom, którzy po raz ostatni przekroczyli mury naszej szkoły jako uczniowie, życzymy odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań oraz wytrwałości w realizacji marzeń.
Wszystkim uczniom życzymy, aby czas wakacji był okresem zasłużonego odpoczynku, regeneracji sił i wspaniałych, bezpiecznych przygód. Niech nadchodzące dwa miesiące obfitują w słońce, uśmiech i inspirujące spotkania.
Do zobaczenia we wrześniu!