SZTAFETOWE SUKCESY

Przy pięknej, słonecznej pogodzie w dniu 8 października rozegrane zostały na nowotarskim lotnisku Igrzyska Powiatu Dzieci i Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W tych bardzo widowiskowych i emocjonujących zawodach już po raz kolejny, fantastycznie zaprezentowali się nasi zawodnicy.
W grupie młodszej dziewcząt, sztafeta w składzie: Maja Styrylska, Estera Słabiak, Lena Sułek, Maja Wróbel, Roksana Słowik, Anhelina Hryshko, Sofia Kuznietzova wybiegała w pięknym stylu brązowy medal.
W starszej grupie dziewcząt, sztafeta w składzie: Karolina Tokarczyk, Dagmara Słowik, Marzena Różycka, Zuzanna Słowik, Weronika Różycka, Emilia Karkula i Monika Ciesielka, po zaciętej walce wywalczyła piąte miejsce.
Doskonale pobiegli również chłopcy, którzy zarówno w grupie młodszej, jak i starszej, po bardzo ostrej rywalizacji, wywalczyli czwarte miejsce. W składzie młodszej grupy znaleźli się: Mateusz Chrobak, Franciszek Pawlik, Oleh Parhomenko, Daniel Romanenko, Jehor Sytyi, Ivan Tylchyk. Starszą grupę zawodników tworzyli: Czesław Dąga, Maks Dąga, Tymoteusz Dębski, Szymon Hrydziuszko, Kaspian Makowski, Dominik Naglik.
Serdecznie gratulujemy naszej reprezentacji sukcesu i dziękujemy za wysiłek i zaciętą rywalizację.