JESIENNE BIEGI

W jesiennej scenerii Pienin, z widokiem na piękne, nieco zasnute mgłą Trzy Korony odbyła się w Sromowcach Niżnych, druga edycja Jesiennych Indywidualnych Biegów Przełajowych, dla uczniów szkół podstawowych z rejonu Ośrodka Sportowego Pieniny. W zawodach tych wzięła również udział liczna, bo aż 48 osobowa reprezentacja sportowców naszej szkoły. Zawodnicy i zawodniczki spisali się wspaniale, zdobywając wiele czołowych lokat. Na pochwałę i wyróżnienie zasługują wszyscy, ponieważ wykazali się ogromną wolą walki i hartem ducha. Natomiast najwyższe miejsca w swoich grupach wiekowych „wybiegali” dziewczęta:
Zosia Bańkosz (I),
Hania Zaród (IV),
Natalia Dąga (VI),
Maja Styrylska (II),
Lena Sułek (II),
Anhelina Hryshko (VI),
Karolina Tokarczyk (IV),
Marzena Różycka (VIII),
Zuzanna Słowik (IX),
Dagmara Słowik (XI)

chłopcy:
Jehor Sytyi (III),
Ivan Tylchyk (V),
Oleh Vadymyrskji (VI),
Mateusz Chrobak (VII),
Czesław Dąga (V),
Szymon Hrydziuszko (VI),
Kaspian Makowski (XI).

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim naszym zawodniczkom i zawodnikom, a tym, którzy w poniedziałek będą reprezentować naszą szkołę w Powiatowych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Nowym Targu życzymy sukcesów i mocno trzymamy kciuki.

Ze sportowym pozdrowieniem – nauczyciele wf.