WITAJ SZKOŁO!

Rok szkolny 2024/2025 rozpoczęty. W pogodny poranek 2 września przed budynkiem naszej szkoły zebrali się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Dyrektor Szkoły Paweł Sypek, przywitał obecnych oraz przedstawił dwoje nowych nauczycieli – panią Katarzynę Faltyn oraz księdza Kamila Porębskiego. Opowiedział również o tym co czeka społeczność szkolną w tym roku. Na koniec życzył uczniom i nauczycielom owocnej pracy w nadchodzącym roku szkolnym. W imieniu Rady Rodziców życzenia do szkolnej społeczności skierowała jej przewodnicząca - pani Joanna Oleksy. Szczególnie ciepło przywitano pierwszoklasistów oraz tych uczniów starszych klas, którzy po raz pierwszy dzisiaj wstąpili w mury naszej szkoły. Po wspólnym spotkaniu przed budynkiem szkoły uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas, aby tam powspominać minione wakacje i omówić najważniejsze sprawy dotyczące nowego roku szkolnego.