Przejdź do treści
SPEKTAKL KIEDY ZNÓW BĘDĘ MAŁY
gra
6
5
1
4
3
2
Przejdź do stopki

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Treść

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

21 czerwca 2024 roku był wyjątkowym dniem w historii naszej Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczawnicy. To właśnie tego dnia pożegnaliśmy kolejny rok szkolny pełen wyzwań, sukcesów i niezapomnianych chwil.
Podczas uroczystości zakończenia roku mieliśmy okazję uhonorować naszych uczniów za ich ciężką pracę i zaangażowanie. Rozdanie świadectw to zawsze emocjonujący moment, który jest owocem wielu godzin nauki i wysiłku. Dziękujemy Wam za Waszą determinację i zaangażowanie w zdobywanie wiedzy!
Nie zabrakło również nagród dla zwycięzców konkursów, którzy udowodnili swoje umiejętności i talenty. Wasze osiągnięcia są dla nas ogromnym powodem do dumy i motywacją do dalszego rozwoju.

Szczególnie wzruszające było zakończenie klasy ósmej. (Wzruszająca akademia ósmoklasistów odbyła się w czwartek 20 06 2024 a rozdanie świadectw dzień później).To moment, w którym żegnamy naszych starszych uczniów, którzy przez lata tworzyli niezapomniane wspomnienia i przyjaźnie. Życzymy Wam, drodzy absolwenci, samych sukcesów w dalszej drodze edukacyjnej i życiowej. Jesteśmy pewni, że osiągniecie wiele wspaniałych rzeczy!

Zbliżają się wakacje, czas zasłużonego odpoczynku i relaksu. Życzymy Wam udanych wakacji pełnych radości, słońca i niezapomnianych przygód. Odpocznijcie, naładujcie baterie i wróćcie do nas pełni energii i gotowi na nowe wyzwania.

Dziękujemy Wam wszystkim za kolejny wspaniały rok szkolny. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć i z zaangażowania, jakie pokazujecie każdego dnia. Do zobaczenia po wakacjach!

Z wyrazami szacunku,

Zespół Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczawnicy

122026