Przejdź do treści
SPEKTAKL KIEDY ZNÓW BĘDĘ MAŁY
gra
6
5
1
4
3
2
Przejdź do stopki

JEDYNKA NA MIEJSKICH OBCHODACH DNIA DZIECKA

JEDYNKA NA MIEJSKICH OBCHODACH DNIA DZIECKA

Treść

1 czerwca 2024 w malowniczej scenerii Parku Dolnego w Szczawnicy odbyły się radosne obchody Dnia Dziecka zorganizowane przez Centrum Kultury, Sportu i Promocji. Uczniowie naszej szkoły, mieli możliwość zaprezentować swoje talenty na scenie, wzbudzając zachwyt i entuzjazm licznie zgromadzonej publiczności.
Jako pierwsza wystąpiła Zosia Bańkosz, która przepięknie zaśpiewała piosenkę "Meluzyna" z filmu "Akademia pana Kleksa". Jej występ został nagrodzony gromkimi brawami, a zachwyt widowni był widoczny na twarzach wszystkich obecnych. Następnie na scenie pojawiła się grupa taneczna prowadzona przez panią Danutę Malinowską. Ich energetyczny występ do piosenki "Bratnie dusze" Cleo i Dawida Kwiatkowskiego porwał do tańca najmłodszych uczestników imprezy i wprowadził wszystkich w radosny nastrój. Ostatnim punktem programu był występ uczniów Studia Teatralnego "Jedynka". Zaprezentowali oni utwór "Wędrówka" zespołu Lady Punk, który zakończył występ naszej szkoły w rockowym stylu.

Warto wspomnieć, że ta udana impreza odbyła się przy wsparciu naszego Szkolnego Koła Wolontariatu. Nasza młodzież pracowała przy obsłudze stoisk z gadżetami oraz pomagała przy stanowiskach gier i zabaw wszelakich.

Dziękujemy wszystkim uczniom i organizatorom za wspólnie spędzony czas i zaangażowanie w przygotowanie tego niezapomnianego dnia. 

 

Zdjęcia

115912