Przejdź do treści
SPEKTAKL KIEDY ZNÓW BĘDĘ MAŁY
gra
6
5
1
4
3
2
Przejdź do stopki

XXII FESTIWAL PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

Treść

9 kwietnia 2024r. odbył się XXII Festiwal Piosenki Obcojęzycznej. Uczestnicy wystąpili na scenie w sali Kina Pieniny. W przeglądzie wzięli udział reprezentanci naszej szkoły oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Szlachtowej, Szkoły Podstawowej nr 2 w Szczawnicy i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tylmanowej. Wykonawcy, podzieleni na kategorie klas 1-4 i 5-8, prezentowali się solo i w duetach. Uczestników oceniała komisja w składzie: pani Marta Card - muzykolog, wykładowca Universitetet i Oslo (UiO), pani Maria Karabela, która przyjechała do nas z Grecji, pani Bernadeta Sejud oraz pan Dominik Łużny - perkusista zespołu „Pogwizdani”. Jury oceniało występy zwracając uwagę na poprawność językową, interpretację, walory głosowe, muzykalność oraz ogólny wyraz artystyczny. W każdej kategorii przyznano wyróżnienia. Wszystkim wykonawcom serdecznie dziękujemy i gratulujemy wspaniałych występów. Dziękujemy CKSiP w Szczawnicy za wsparcie organizacyjne i ufundowanie nagród, które współfinansowała również Rada Rodziców naszej szkoły.

Wyróżnienia:

Klasy I-IV - soliści: Zofia Bańkosz (SP1 Szczawnica), Kaja Klos (SP2 Szczawnica), Zofia Szczepaniak (SP2 Szczawnica).

Klasy I-IV - duety: Zuzanna Chronowska i Róża Komórek (SP Szlachtowa), Gabriela Czaja i Marika Cabała (SP Szlachtowa), Hanna Hamerska i Alicja Nosal (SP1 Szczawnica).

Klasy V-VIII - soliści: Emilia Kaliciecka (SP2 Szczawnica), Julia Tkaczyk (SP1 Szczawnica), Wiktoria Habas (SP Szlachtowa), Daria Szczepaniak (SP Szlachtowa), Michał Topolski (ZSP Tylmanowa).

Klasy V-VIII - duety: Paulina Kozubska i Alicja Mastalska (SP1 Szczawnica), Maria Zachwieja i Weronika Różycka (SP1 Szczawnica).

111311