PODSUMOWANIE KONKURSÓW SZKOLNYCH

Dzisiaj odbył się apel podsumowujący konkurs fotograficzny i informatyczny. Wyłonieni i nagrodzeni przez Dyrektora Pawła Sypka uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.
Jako pierwszy rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny „ Moje RoweLove Wyprawy” zorganizowany przez Klub Turystyki rowerowej „wKoło”. Przedstawiciel klubu, pan Jarosław Zachwieja, krótko przedstawił cel konkursu, jego zasady i przebieg. Następnie zaprosił wyróżnionych uczniów, aby wręczyć nagrody i dyplomy. Zdjęcia zwycięzców zostały pokazane społeczności szkolnej na dużym ekranie.

Wyróżnienia: Sofia Pokusaeva, Jan Polaczyk , Kaspian Makowski, Zakharii Dominchak
Miejsce III Mykyta Velko
Miejsce II Tymoteusz Dębski
Miejsce I Dmytro Velko

Apel był również okazją do wręczenia Tymoteuszowi Dębskiemu odznaki Małego Szlaku Beskidzkiego. Warunkiem jej zdobycia była 5 dniowa wędrówka beskidzkimi szlakami. Gratulujemy wytrwałości.

Kolejny konkurs dotyczył szybkości pisania na klawiaturze. Organizatorką konkursu i odpowiedzialną za jego przebieg była nauczycielka informatyki Pani Jadwiga Zachwieja. W czasie 1 minuty uczniowie mieli za zadanie zapisać tekst. Ilość zapisanych słów została zliczona, a najszybsi uczniowie reprezentujący klasy V-VIII zostali dzisiaj nagrodzeni. Poniżej prezentujemy listę klasowych „mistrzów klawiatury”.

Klasa 5 „a” 1. Joanna Słowik 2. Nadia Wyrostek
Klasa 5 „b” 1. Amelia Guszkiewicz 2. Oskar Lach