NATALIA ZACHWIEJA LAUREATKĄ II POWIATOWEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO

Drugi Powiatowy Konkurs Ekologiczny w Szkole Podstawowej w Podsarniu, w tym roku zorganizowano pod hasłem: „Ekologia i ochrona środowiska w małopolskich parkach narodowych jest nam bliska”. Do rywalizacji stanęło 32 uczniów z powiatu nowotarskiego wyłonionych wcześniej w eliminacjach szkolnych. Nasza uczennica, Natalia Zachwieja, zajęła czwarte miejsce. Serdecznie gratulujemy.

Pan Nadleśniczy Józef Oskwarek z Nadleśnictwa Nowy Targ przekazał sadzonki drzew wszystkim uczestnikom konkursu a przedstawiciel Babiogórskiego Parku Narodowego pan Tomasz Urbaniec, przeprowadził prelekcję na temat fauny i flory Babiogórskiego PN. Nagrody zostały ufundowane przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska oraz Lasy Państwowe.