WIELKANOCNA AKADEMIA

Ostatni dzień w szkole przed Świętami Wielkanocnymi, to tradycyjnie okazja do świątecznego spotkania całej szkolnej społeczności. Dzisiaj zebraliśmy się wszyscy: uczniowie, nauczyciele i rodzice i cieszyliśmy się z pięknego występu trzecioklasistów, którzy przypomnieli nam wiele świątecznych zwyczajów. Wiersze i piosenki dopełniły całości świątecznego programu przygotowanego pod kierunkiem wychowawczyń, p. Anny Gąsienicy i p. Marty Klimek. Oprawę muzyczną przygotował p. Roman Wiercioch wraz z zespołem. Wykonanie fragmentu "Czterech pór roku" Antonio Vivaldiego było wspaniałym zwieńczeniem występu. Świąteczne życzenia złożyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Pan Dyrektor - Paweł Sypek - podziękował za wszystkie życzenia, które napłynęły do szkoły z innych szkół, urzędów, organizacji i instytucji. Przekazał również piękne życzenia od Rady Rodziców. Pan Dyrektor złożył wszystkim obecnym, a za ich pośrednictwem całym rodzinom, serdeczne życzenia radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, zdrowia i rodzinnego ciepła oraz wspólnego przeżywania tajemnicy Zmartwychwstania Pańskiego.