MISTRZOSTWO POWIATU W SZACHACH!

Dzisiaj w Krościenku nad Dunajcem odbył się Powiatowe Szachowe Igrzyska Dzieci. Naszą Szkołę reprezentowało dwunastu zawodników: Franciszek Biel, Michał Bieniek, Tymoteusz Dębski, Maja Jandura, Karol Niezgoda, Estera Słabiak, Małgorzata Szkarłat, Nina Cięciwa, Karolina Tokarczyk, Dmytro Velko, Mykyta Velko i Mateusz Wiercioch. Turniej odbył się w systemie szwajcarskim czyli rozegrano 7 partii na dystansie 15 minut. Brany pod uwagę był wynik czworga najlepiej punktujących szachistów ze szkoły (3 zawodników i jednej zawodniczki).
Zawodnicy Naszej szkoły wywalczyli mistrzostwo powiatu i uzyskali jako jedyna drużyna kwalifikację do turnieju okręgowego, który odbędzie się w Myślenicach. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.