Przejdź do treści
1
2
3
Przejdź do stopki

SIENKIEWICZ W HOŁDZIE ROMANTYKOM TRZECIA ODSŁONA ŚWIĘTA SZKOŁY

SIENKIEWICZ W HOŁDZIE ROMANTYKOM TRZECIA ODSŁONA ŚWIĘTA SZKOŁY

Treść

TRZECIA ODSŁONA ŚWIĘTA SZKOŁY W ROKU POLSKIEGO ROMANTYZMU

CHARYTATYWNY CEL SPEKTAKLU

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Szczawnicy we współpracy z Fundacją Dzieci Pienin zaprasza na spektakl charytatywny „To i owo balladowo”, który koło teatralne szczawnickiej Jedynki wystawi na scenie Dworku Gościnnego w Szczawnicy 15 czerwca 2022 roku o godz. 18:00

W roku 2019 w Dworku Gościnnym odbyły się trzy spektakle charytatywne dla potrzebującej leczenia Ani. Spotkały się one z dużym zainteresowaniem, dzięki czemu możliwe było przekazanie dochodu z tych spektakli Fundacji Dzieci Pienin.

Obecnie w potrzebie jest mała Emilka, siostrzyczka ucznia naszej szkoły. Chcielibyśmy, wzorem poprzedniej inicjatywy, pomóc w sfinansowaniu jej leczenia. Zapraszamy uczniów okolicznych szkół na spektakl zarezerwowany właśnie dla nich o godz. 12:00, natomiast wszystkich mieszkańców Szczawnicy i okolic, Rodziców i Rodziny naszych aktorów, także Gości i Kuracjuszy przybyłych do naszego miasta, zapraszamy na godzinę 18:00. Bilety można zakupić w sekretariacie szkoły ul. Główna 12, w dni robocze od 7:00 do 14:00 (tel. 18 262 26 01) oraz w Jazz Barze Dworka Gościnnego w godzinach jego otwarcia (13:00 - 20:00). Bilety dostępne będą już od najbliższego poniedziałku.

ZAPRASZAMY !!!

36542