PACZUSZKA DLA MALUSZKA - FINAŁ AKCJI

W tym roku Szkolne Koło Wolontariatu oraz cała społeczność szkolna czyli uczniowie, rodzice i nauczyciele wsparli akcję Fundacji Małych Stópek "Paczuszka dla maluszka".

W tym roku nie tylko Szkolne Koło Wolontariatu jako organizatorzy, ale cała społeczność szkolna czyli uczniowie, rodzice i nauczyciele wsparli naszą "paczuszkę".

Zbiórka przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Pomimo krótkiego czasu trwania akcji nasza szkolna choinka codziennie ubogacana była kolorowymi prezentami od uczniów i całych klas.

Dzisiaj część zebranych artykułów higienicznych,których nie sposób tutaj wymienić, ale uwierzcie całe auto, aż po dach 😉 trafiły do celowej zbiórki do Domu Pomocy Społecznej w Białce Tatrzańskiej. Pomimo trudów podróży w zimowej aurze Panie koordynatorki zostały bardzo ciepło przyjęte, a adresaci podarunków serdecznie nam wszystkim dziękują.

Pozostałe produkty dla najmniejszych dzieci powędrowały paczką kurierską i trafią do innych potrzebujących.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie dary, to dzięki Wam akcja przybrała tak wielki rozmach. Naprawdę DOBRZE JEST POMAGAĆ!