SPOTKANIE W OCZEKIWANIU NA BOŻE NARODZENIE

W ostatnim dniu nauki stacjonarnej przed Świętami Bożego Narodzenia wzięliśmy udział w uroczystym apelu, który przygotowali drugoklasiści wraz z wychowawczyniami. Uczniowie przedstawili wiele faktów i ciekawostek na temat Świąt i zaprosili nas do wspólnego śpiewania kolęd. Świąteczne życzenia złożyli uczniowie swoim nauczycielom. Pan Dyrektor życzył wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły, uczniom i ich rodzicom zdrowych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. Podziękował także za życzenia płynące do szkoły od Rady Rodziców i wielu osób, instytucji i organizacji.

Przy akompaniamencie pana Romana Wierciocha i z aktywną zachętą księdza Michała zaśpiewaliśmy wspólnie, na zakończenie spotkania, piękne polskie kolędy.