Sukces na Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim

26 października w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Szachtowej odbyła się siedemnasta już edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego. W przepięknej jesiennej scenerii i w przemiłej atmosferze uczniowie okolicznych szkół recytowali utwory o tematyce patriotycznej. Występom przysłuchiwało się znakomite jury: pani Halina Ciesielka, pani Alina Lelito oraz szczawnicki poeta Andrzej-Dziedzina Wiwer. Maja Mazurek wierszem poświęconym Fryderykowi Chopinowi i jego... mazurkom wygrała dla Jedynki pierwsze miejsce. Serdecznie gratulujemy wszystkim dzisiejszym zwycięzcom, a pozostałym recytatorom życzymy powodzenia w kolejnych konkursach. Do zobaczenia za rok!