Przejdź do treści
1
2
3
Przejdź do stopki

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Treść

Święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty tradycyjnie jest okazją do przyjęcia w poczet uczniów szkoły wszystkich pierwszoklasistów.

Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Szczawnicy.

Na uroczystość przybyli uczniowie klasy pierwszej, Samorząd Uczniowski, przedstawiciele wszystkich klas oraz wielu rodziców. Byli wśród nas także absolwenci szkoły.

Święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty tradycyjnie jest okazją do przyjęcia w poczet uczniów szkoły wszystkich pierwszoklasistów. Najpierw zaprezentowali swoje talenty w krótkim występie. Pokonali tremę i występ udał się znakomicie. Ślubowali na Sztandar Szkoły swoje postanowienia na czas nauki szkolnej. Pan Dyrektor wraz z Panią Wicedyrektor pasowali pierwszoklasistów na uczniów szkoły. Życzenia z okazji święta złożyli nauczycielom Rodzice i Uczniowie naszej szkoły.

Absolwentka szkoły Aleksandra Macanowicz otrzymała statuetkę "Primus Inter Pares" wręczaną corocznie uczniowi, który osiągnął najlepszy wynik egzaminu ósmoklasisty. Ola z wszystkich trzech egzaminów uzyskała wyniki powyżej 90%.

Dla Oli i i wszystkich zebranych wystąpili absolwenci, Fabian Kurnyta i Adrian Niezgoda, wykonując premierową, autorską piosenkę Fabiana.

To była piękna uroczystość.

14035