Przejdź do treści
1
2
3
Przejdź do stopki

Dyrekcja i nauczyciele

Treść

 

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W SZCZAWNICY

 

 Paweł Sypek

 

WICEDYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W SZCZAWNICY

 

 

 Ewa Słowik - Różana

 

 

NAUCZYCIELE UCZĄCY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W SZCZAWNICY
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

 

dyr. mgr Paweł Sypek - Geografia  dyrektor@sp1.szczawnica.pl

z-ca dyr. mgr Ewa Słowik - Różana - J. niemiecki ewa.slowik.rozana@sp1.szczawnica.pl

mgr Małgorzata Dziubińska - Błażusiak – Pedagog szkolny m.blazusiak@sp1.szczawnica.pl

mgr Józefa Tokarczyk – kl. 1a Edukacja wczesnoszkolna jozefa.tokarczyk@sp1.szczawnica.pl

mgr Marta Klimek – kl. 2a Edukacja wczesnoszkolna  marta.klimek@sp1.szczawnica.pl

mgr Anna Gąsienica – kl. 2b Edukacja wczesnoszkolna  anna.gasienica@sp1.szczawnica.pl

mgr Monika Świerz - Biblioteka, kl.3a Edukacja wczesnoszkolna  monika.swierz@sp1.szczawnica.pl

mgr Halina Błażusiak – kl. 3b Edukacja wczesnoszkolna  halina.blazusiak@sp1.szczawnica.pl 

mgr Joanna Moskalik -  kl. 7b, Język polski  joanna.moskalik@sp1.szczawnica.pl 

mgr Marzena Tarasek -  kl. 5a, Język polski  marzena.tarasek@sp1.szczawnica.pl 

mgr Bogumiła Adamczyk - Biblioteka, Język polski bogumila.adamczyk@sp1.szczawnica.pl 

mgr Katarzyna Węglarz - kl. 7a, Język angielski katarzyna.weglarz@sp1.szczawnica.pl 

mgr Aneta Horniczak - Język angielski aneta.horniczak@sp1.szczawnica.pl

lic. Karolina Węglarz -  kl. 8a, Język angielski k.weglarz@sp1.szczawnica.pl

lic. Adrianna Müller - Język niemiecki a.muller@sp1.szczawnica.pl

mgr Tomasz Gabryś - Historia, WOS, EDB tomasz.gabrys@sp1.szczawnica.pl

mgr Anita Gabryś - kl. 7c, Matematyka anita.gabrys@sp1.szczawnica.pl 

mgr Małgorzata Rams -  malgorzata.rams@sp1.szczawnica.pl

mgr Wioletta Sypek - kl. 5b, Biologia/Chemia wioletta.sypek@sp1.szczawnica.pl

mgr Stanisław Bodziarczyk - Fizyka   s.bodziarczyk@sp1.szczawnica.pl

mgr Anna Manowska - Plastyka/Wychowanie do życia w rodzinie  anna.manowska@sp1.szczawnica.pl

mgr Roman Wiercioch - muzyka/świetlica  roman.wiercioch@sp1.szczawnica.pl

mgr Jadwiga Piotrowska – kl. 6a, Wychowanie fizyczne/Gimnastyka korekcyjna jadwiga.piotrowska@sp1.szczawnica.pl

mgr Agnieszka Szepielak - kl. 8b, Wychowanie fizyczne/Gimnastyka korekcyjna agnieszka.szepielak@sp1.szczawnica.pl 

mgr Robert Smolarski - kl. 4b, Matematyka  robert.smolarski@sp1.szczawnica.pl

mgr Łukasz Kramarczyk - kl. 4a, Wychowanie fizyczne/Technika  lukasz.kramarczyk@sp1.szczawnica.pl

x. mgr Michał Pierz - Religia  michal.pierz@sp1.szczawnica.pl

x. mgr Piotr Cierniak - Religia p.cierniak@sp1.szczawnica.pl

s. Krystyna Gibała  - Religia  krystyna.gibala@sp1.szczawnica.pl

mgr Aneta Królczyk - Smreczek - logopeda  aneta.krolczyk@sp1.szczawnica.pl

mgr Danuta Malinowska – Nauczyciel wspomagający  danuta.malinowska@sp1.szczawnica.pl

mgr Anna Oleś - Nauczyciel wspomagający  anna.oles@sp1.szczawnica.pl

mgr Jolanta Wygrecka - Nauczyciel wspomagający j.wygrecka@sp1.szczawnica.pl

lic. Beata Roszko - Nauczyciel wspomagający beata.roszko@sp1.szczawnica.pl

mgr Anna Ciesielka - Nauczyciel wspomagający anna.ciesielka@sp1.szczawnica.pl

mgr Jadwiga Zachwieja - informatyka j.zachwieja@sp1.szczawnica.pl

mgr Dominika Smolarska - Informatyka d.smolarska@sp1.szczawnica.pl

 

 

 

3219