Przejdź do treści
1
2
3
Przejdź do stopki

IGRZYSKA POWIATU NOWOTARSKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH NOWY TARG – LOTNISKO 29.09.2015

Treść

IGRZYSKA POWIATU NOWOTARSKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH NOWY TARG – LOTNISKO 29.09.2015 R.

 

DZIEWCZĘTA  rocznik 2005 – Klasa IV – 800 metrów

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

1

PATRYCJA CZYSZCZOŃ

ZSPIG CICHE NR1

2

NATALIA NOWAK

ZSPIG CICHE NR1

3

ZATŁOKA JULIA

SP CZERWIENNE NR1

4

ALICJA KOWALCZE

SP RABA WYŻNA

5

KLAUDIA TURWOŃ

SP NR1 PODWILK

6

ANTOLAK KINGA

SP RABA WYŻNA

7

EMILIA SZELIGA

SP KLIKUSZOWA

8

ZUZANNA RAPACZ

SP CZERWIENNE NR1

9

JESICA DUNAJ

SP3 LIPNICA WIELKA

10

KARINA SKORUSA

SP CHOCHOŁÓW

11

GABRIELA ZWIJACZ

ZSPiG BANSKA NIŻNA

12

NATALIA ZAJĄC

SP NR 2 IM JPII CICHE

13

KATARZYNA DYDA

SP KROŚCIENKO n. D

14

AGNIESZKA DYDA

SP KROŚCIENKO n. D

15

MAJA HABERNY

ZSPiG NR1 CICHE

16

NATALIA STYRCZULA

SP NR2 IM JPII CICHE

21

MARTYNA BEDNARCZYK

SP NR1 SZCZAWNICA

37

NATALIA WĘGLARZ

SP NR1 SZCZAWNICA

54

OLGA ZACHWIEJA

SP NR1 SZCZANICA

60

ALEKSANDRA NASTALSKA

SP NR1 SZCZAWNICA

66

ADRIANNA GÓRNIK

SP NR5 NOWY TARG

 

DZIEWCZĘTA  rocznik 2004 – Klasa V – 800 metrów  

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

1

JULIA KOŁAT

SP OSTROWSKO

2

NATALIA MIERZWA

SP NR2 JP W CICHEM

3

ANNA SALAMON

SP NR1 SZCZAWNICA

4

KATARZYNA PLEWA

SP OCHOTNICA JP II DOLNA CENTRUM

5

ŁUCJA SIKORA

SP TICHNERA OCHOTNICA DOLNA

6

KINGA SZELIGA

SP KLIKUSZOWA

7

OLIWIA KREMPASKA

SP MANIOWY

8

PATRYCJA JANCZURA

ZSP TYLMANOWA

9

MARTYNA HRYC

SP GRYWAŁD

10

JUSTYNA MARYNIARCZYK

ZSPIG RATUŁÓW

11

ŻANETA STOPIAK - GŁUCH

SP NR3 LIPNICA WIELKA

12

NATALIA ŁOWISZ

PUBL. SP NR2  SPSK STARE BYSTRE

13

OLIWIA KNAPCZYK

ZSPiG NR 1 W CICHEM

14

JULIA WOJTASZEK

SP GRYWAŁD

15

JULIA BOGUSZ

SP NR11 NOWY TARG

16

MARIA KULA

SP NR5 NOWY TARG

17

JUSTYNA MUSIAŁ

SP KROSCIENKO n. D

18

GABRIELA GÓRKA

SP SIENIAWA

24

KINGA BUKOWSKA

SP MANIOWY

32

MARZENA KULA

SP NR1 SZCZAWNICA

42

AMELIA LACH

SP NR1 SZCZAWNICA

62

KONSTANCJA PLEWA

SP KLUSZKOWCE

63

PAULINA GŁODEK

ZSPiG FRYDMAN

 

DZIEWCZĘTA  rocznik 2003 – Klasa VI – 800 metrów

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

1

ANGELIKA GRYC

SP CHOCHOŁÓW

2

AGNIESZKA CHLIPAŁA

SP IM JP II OCHOTNICA DOLNA CENTRUM

3

IZABELA SKUPIEŃ

SP SIENIAWA

4

EWA TRUTY

SP KRAUSZÓW

5

AGNIESZKA TYLKA

ZSPIG CZARNY DUNAJEC

6

ROKSANA NATOŃSKA

SP KLUSZKOWCE

7

ALEKSANDRA  JANC

SP NR1 SZCZAWNICA

8

KAROLINA FIREK

SP KLUSZKOWCE

9

KATARZYNA MAJDA

SP PODCZERWONE

10

MARIA LIPIEŃ

ZSPIG CZARNY DUNAJEC

11

GABRIELA DYDA

SP KROŚCIENKO n.D.

12

MAGDALENA BRAUNER

SP NR1 PODWILK

13

GABRIELA CZYSZCZOŃ

SP HARKABUZ

14

KATARZYNA JANCZY

SP KLUSZKOWCE

15

KLAUDIA CISEK

SP SIENIAWA

16

EMILA WÓJCIAK

SP SIENIAWA

50

KAMILA ŚWIĄTNIK

SP NR1 SZCZAWNICA

53

PATRYCJA WARUŚ

SP NR1 SZCZAWNICA

58

NATALIA ŁUKASZEWICZ

SP NR1 SZCZAWNICA

59

NIKOLA FRYC

SP NR 2 NOWY TARG

60

DARIA BOROWICZ

SP SIENIAWA

61

ANNA JANIK

SP NR 11 NOWY TARG

62

KATARZYNA ŚLIMAK

SP PYZÓWKA

63

CIONŻYŃSKA MARTYNA

SP NR 11 NOWY TARG

 

CHŁOPCY  rocznik 2005 – Klasa IV – 1000 metrów

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

1

DOMINIK PANIAK

ZSPIG NR1 CICHE

2

PIOTR FLORYN

KATOLICKA SP CZERWIENNE

3

TOMASZ WILKOWSKI

SP KLIKUSZOWA

4

KEVIN PRUŚ

SP RABA WYŻNA

5

KACPER STARMACH

SP ROKICINY PODHALAŃSKIE

6

MACIEJ RĄCZKA

SP KLIKUSZOWA

7

KACPER PUCHLERSKI

SP MANIOWY

8

RAFAŁ ŻACZEK

SP ROKICINY PODHALAŃSKIE

9

TOMASZ MALACINA

SP SKRZYPNE

10

BARTŁOMIEJ SZWAJNOS

ZSPIG NR1 CICHE

11

KACPER RYCHLIK

SP NR1 PODWILK

12

DANIEL SZCZUREK

SP CHOCHOŁÓW

13

BOGDAN CZYSZCZOŃ

SP PONICE

14

KAROL DUDA

SP PONICE

15

BARTŁOMIEJ MAJDA

SP PODCZERWONE

23

KAMIL HEBDA

SP NR1 SZCZAWNICA

38

SZYMON ZACHWIEJA

SP NR1 SZCZAWNICA

41

PAWEŁ PORĘBA

SP NR1 SZCZAWNICA

42

JAKUB JANC

SP NR1 SZCZAWNICA

47

TADEUSZ NIEĆ

SP NR1 SZCZAWNICA

48

JAKUB HAMERSKI

SP NR1 SZCZAWNICA

57

MICHAŁ ZBOROWSKI

SP NR1 SZCZAWNICA

58

SEBASTIAN KUBIES

SP ŁOPUSZNA

 

CHLOPCY  rocznik 2004 – Klasa V – 1000 metrów

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

1

ŁUKASZ WŁODARCZYK

SP KLIKUSZOWA

2

MATEUSZ KUCHTA

SP HARKLOWA

3

RADOSŁAW MASTELA

SP PIENIĄŻKOWICE

4

JAN PUCHERSKI

SP MANIOWY

5

KAMIL KALATA

ZSPIG BAŃSKA NIŻNA

6

MACIEJ CHORĄŻY

SP NR5 NOWY TARG

7

MIESZKO WINIARSKI

SP CHOCHOŁÓW

8

MACIEJ PETRYLA

SP PONICE

9

BARTŁOMIEJ BRYNICZKA

ZS FRYDMAN

10

MACIEJ MUSIAŁ

ZS SKAWA

11

ADAM MRUGAŁA

SP SKRZYPNE

12

KOSEK PATRYK

ZS SKAWA

13

DOMINIK ZATŁOKA

SP NR1 CZERWIENNE

14

SZYMON KOŁDRAS

SP RABA WYŻNA

15

SZYMON TYLKA

ZSPiG CZARNY DUNAJEC

16

PAWEŁ MĄDRY

SP KLUSZKOWCE

25

MATEUSZ HEBDA

SP NR1 SZCZAWNICA

65

ALAN DOMAŃSKI

SP NR1 SZCZAWNICA

66

KACPER KOPER

SP KROŚCIENKO n.D.

67

ROBERT BOGDANOWSKI

SP ŁOPUSZNA

68

SEBASTIAN KASPRZAK

SP ŁOPUSZNA

69

KACPER KWAK

SP ROGOŹNIK

70

KAROL KOŁECKI

SP NR1 SZCZAWNICA

72

DAWID KWAK

SP ROGOŹNIK

 

CHŁOPCY  rocznik 2003 – Klasa VI – 1000 metrów

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

1

PATRYK JANCZY

SP SROMOWCE WYŻNE

2

DOMINIK HEBDA

SP IM TWARDOWSKIEGO TYLMANOWA ZAWODZIE

3

ADRIAN KAMIŃSKI

SP OSTROWSKO

4

KAMIL KRAMARZ

SP NRII LIPNICA WIELKA

5

KRYSTIAN HEBDA

ZSP TYLMANOWA

6

PAWEŁ FIEDOR

SP PIENIĄŻKOWICE

7

HUBERT ZAJĄC

SP NR II IM JP II CICHE

8

GRZEGORZ GAL

SP NR 5 NOWY TARG

9

ANDRZEJ ŻÓŁTEK

SP KLIKUSZOWA

10

ADAM ZYCH

SP RABA WYŻNA

11

KACPER SZEWCZYK

SP NR5 NOWY TARG

12

BOGUSŁAW DŁUBACZ

SP IM JPII OCHOTNICA DOLNA – CENTRUM

13

DOMINIK SZLEMBARSKI

SP NR5 NOWY TARG

14

DAMIAN ŻMUDA

SP NR1 SPYTKOWICE

15

WOJCIECH KACZMARCZYK

SP NR1 SPYTKOWICE

16

MACIEJ WOJCIECHOWSKI

SP NR5 NOWY TARG

17

ADRIAN SZLEMBARSKI

SP SZLEMBARK

18

ARTUR ŻEGLEŃ

ZS SKAWA

19

ŁUKASZ GRUSZKA

SP PODCZERWONE

21

BARTŁOMIEJ KWIATKOWSKI

SP NR1 SZCZAWNICA

25

MIKOŁAJ MASTALSKI

SP NR1 SZCZAWNICA

51

MIKOŁAJ ZACHWIEJA

SP NR1 SZCZAWNICA

57

MICHAŁ BATKIEWICZ

SP NR11 NOWY TARG

 

 

3818