Przejdź do treści
1
2
3
Przejdź do stopki

WYNIKI VIII MIĘDZYNARODOWEGO MASOWEGO BIEGU PIENINY (19.09.2014 R.)

Treść

WYNIKI VIII MIĘDZYNARODOWEGO MASOWEGO BIEGU PIENINY (19.09.2014 R.)

 
1000 m Kategoria Dziewczyny Szkoły Podstawowe rocznik 2004 (Miejsce Imię Nazwisko Szkoła Nr startowy)
1 Martyna Hryc SP Grywałd 311
2 Katarzyna Plewa SP Ochotnica Dolna 353
3 Patrycja Janczura SP Tylmanowa 326
4 Kamila Chryc SP Kluszkowce 406
5 Anna Salamon SP Szczawnica 510
6 Zuzanna Bańka SP Kluszkowce 408
7 Karolina Ligas SP Tylmanowa 327
8 Magdalena Dyda SP Krościenko 460
9 Marzena Kukla SP Szczawnica 512
10 Aleksandra Dawiec SP Poręba Wielka 589
11 Natalia Maszanik SP Grywałd 312
12 Julia Wojtaszek SP Grywałd 313
13 Aleksandra Chlebek SP Ochotnica Dolna 354
14 Magdalena Nowobilska SP Łapsze Niżne 451
15 Kinga Bukowska SP Maniowy 490
16 Karolina Kwiatek SP Krościenko 603
17 Anna Olcoń SP Frydman 367
18 Aleksandra Pawlik SP Frydman 366
19 Daria Chlebek SP Krościenko 463
20 Martyna Bednarczyk SP Szczawnica 515
21 Magdalena Groń SP Sromowce Wyżne 622
22 Marcelina Kowalczyk SP Sromowce Wyżne 623
23 Wiktoria Buczek SP Ochotnica Dolna 600
24 Sandra Dyda SP Szczawnica 598
25 Joanna Brzezicka SP Poręba Wielka 591
26 Natalia Cichórz SP Poręba Wielka 590
27 Amelia Lach SP Szczawnica 511
28 Aleksandra Orkisz SP Krościenko 464
29 Sara Dyda SP Krościenko 461
30 Aleksandra Waligóra SP Krościenko 462
31 Andżelika Gubała SP Sromowce Wyżne 621
32 Karolina Palica SP Kluszkowce 409
33 Oliwia Begrer SP Szczawnica 516
34 Julia Naglik SP Szczawnica 599
35 Kinga Salamon SP Krościenko 465
36 Maria Złydaszyk SP Kluszkowce 410
37 Joanna Olszyna SP Szczawnica 514
38 Emilia Tynus SP Kluszkowce 411
39 Konstancja Plewa SP Kluszkowce 407
40 Natalia Przybysz SP Sromowce Wyżne 620


1000 m Kategoria Chłopcy Szkoły Podstawowe rocznik 2004
1 Jan Puchlerski SP Maniowy 491
2 Arkadiusz Leśnicki SP Kluszkowce 399
3 Mateusz Hebda SP Szczawnica 518
4 Mateusz Chlebek SP Tylmanowa 329
5 Filip Majerczak SP Łapsze Niżne 452
6 Bartłomiej Brynczka SP Frydman 368
7 Paweł Kapołka SP Frydman 369
8 Paweł Mądry SP Kluszkowce 400
9 Bartłomiej Kowalczyk SP Sromowce Wyżne 489
10 Patryk Borusęga SP Sromowce Wyżne 625
11 Sebastian Jania SP Poręba Wielka 592
12 Jakub Ligęza SP Ochotnica Dolna 355
13 Michał Kacwin SP Krościenko 457
14 Jakub Zachwieja SP Krościenko 602
15 Filip Kozielec SP Szczawnica 519
16 Hubert Michałczak SP Tylmanowa Zawodzie 346
17 Konrad Radecki SP Łapsze Niżne 453
18 Mateusz Koblarczyk SP Sromowce Wyżne 624
19 Paweł Jankowski SP Grywałd 314
20 Marcin Hryc SP Grywałd 315
21 Krystian Ślęzak SP Krościenko 455
22 Hubert Gurgul SP Ochotnica Dolna 356
23 Jakub Pyrdoł SP Tylmanowa Zawodzie 345
24 Jakub Najger SP Kluszkowce 403
25 Krystian Głąb SP Sromowce Niżne 141
26 Marcin Filas SP Kluszkowce 404
27 Rafał Adamczyk SP Tylmanowa Zawodzie 344
28 Adam Batkiewicz SP Krościenko 456
29 Filip Czerwiec SP Krościenko 459
30 Igor Bednarczyk SP Kluszkowce 405
31 Kacper Koper SP Krościenko 454
32 Piotr Wolski SP Krościenko 458
33 Dawid Cichórz SP Poręba Wielka 593
34 Paweł Waligóra SP Grywałd 316
35 Klaudiusz Zygmuntowicz SP Grywałd 317
36 Filip Hebda SP Tylmanowa 331
37 Konrad Franczyk SP Ochotnica Dolna 352
38 Adam Starowicz SP Sromowce Niżne 142
39 Antoni Biel SP Szczawnica 517
40 Cyprian Kruczek SP Kluszkowce 402

1000 m Kategoria Dziewczyny Szkoły Podstawowe rocznik 2003
1 Anna Gniecka SP Poręba Wielka 580
2 Natalia Janczy SP Sromowce Wyżne 628
3 Aleksanda Janc SP Szczawnica 526
4 Roksana Natońska SP Kluszkowce 417
5 Katarzyna Janczy SP Kluszkowce 638
6 Marcelina Regiec SP Sromowce Niżne 146
7 Sara Liberda SP Poręba Wielka 581
8 Karolina Firek SP Kluszkowce 418
9 Katarzyna Brzeźny SP Ochotnica Dolna 357
10 Agnieszka Chlipała SP Ochotnica Dolna 359
11 Kinga Kołodziej SP Sromowce Wyżne 627
12 Julia Janczy SP Sromowce Wyżne 626
13 Martyna Konopka SP Tylmanowa 333
14 Patrycja Polaczyk SP Krościenko 475
15 Aleksandra Wolska SP Grywałd 319
16 Kinga Jaworska SP Grywałd 318
17 Patrycja Waruś SP Szczawnica 527
18 Alicja Zapała SP Poręba Wielka 582
19 Sabina Sopata SP Ochotnica Dolna 358
20 Alicja Zborowska SP Krościenko 476
21 Katarzyna Adamczyk SP Tylmanowa 332
22 Dorota Mysza SP Poręba Wielka 583
23 Gabriela Dyda SP Krościenko 474
24 Małgorzata Kubicz SP Maniowy 493
25 Patrycja Blańda SP Kluszkowce 419
26 Dominika Grzelczak SP Maniowy 497
27 Paulina Wysoczyńska SP Sromowce Niżne 147
28 Zuzanna Zachwieja SP Kluszkowce 420
29 Natalia Kowalcze SP Poręba Wielka 584
30 Natalia Knurowska SP Kluszkowce 422
31 Alicja Ciesielka SP Szczawnica 532
32 Paulina Rusnaczyk SP Frydman 384
33 Dorota Tętnowska SP Kluszkowce 421
34 Anna Turek SP Tylmanowa 334
35 Katarzyna Chybowska SP Szczawnica 533
36 Anita Wójcikiewicz SP Maniowy 498
37 Amelia Zachwieja SP Szczawnica 534
38 Laura Oleś SP Szczawnica 530
39 Marcelina Lichaj SP Maniowy 499
40 Justyna Olcoń SP Frydman 371

WYNIKI BIEGU na 1000 m Kategoria Chłopcy Szkoły Podstawowe rocznik 2003
1 Patyk Janczy SP Sromowce Wyżne 629
2 Daniel Klos SP Krościenko 468
3 Denis Madeja SP Szczawnica 536
4 Dawid Kozielec SP Tylmanowa Zawodzie 349
5 Marcin Nalepka SP Frydman 376
6 Marcin Kaczor SP Poręba Wielka 585
7 Patryk Ziemianek SP Tylmanowa Zawodzie 348
8 Krystian Majewski SP Frydman 375
9 Adrian Miechura SP Frydman 612
10 Sebastian Ślęzak SP Krościenko 469
11 Mateusz Ćwiertniewicz SP Krościenko 467
12 Bartosz Kwiatkowski SP Szczawnica 538
13 Jakub Bednarczyk SP Krościenko 471
14 Jaraj Pjeśćak SP Velky Lipnik 508
15 Maksymilian Węgrzyniak SP Kluszkowce 413
16 Bogusław Dłubacz SP Ochotnica Dolna 361
17 Łukasz Jabłoński SP Kluszkowce 416
18 Kacper Gabryś SP Krościenko 470
19 Mateusz Wieczorek SP Poręba Wielka 587
20 Akradiusz Cichoń SP Sromowce Niżne 143
21 Marcin Domek SP Ochotnica Dolna 360
22 Maciej Kowalczyk SP Kluszkowce 412
23 Konrad Kowalczyk SP Poręba Wielka 588
24 Jakub Ciesielka SP Szczawnica 539
25 Jan Bukowski SP Maniowy 639
26 Jakub Mucha SP Kluszkowce 415
27 Sebastian Cichoń SP Sromowce Niżne 144
28 Jakub Sikoń SP Maniowy 494
29 Jakub Śpes SP Velky Lipnik 506
30 Jakub Plośćica SP Velky Lipnik 504
31 Artur Grywalski SP Sromowce Niżne 145
32 Mikołaj Mastalski SP Szczawnica 537
33 Maciej Łapczyński SP Maniowy 495
34 Michał Wojtaszek SP Maniowy 496
35 Andrzej Hamrus SP Kluszkowce 414
36 Eryk Pintcher SP Szczawnica 535

1000 m Kategoria Dziewczyny Szkoły Podstawowe rocznik 2002
1 Monika Kozyra SP Poręba Wielka 570
2 Anna Wojtas SP Łapsze Niżne 448
3 Marzena Jargiło SP Tylmanowa 339
4 Anna Chrobak SP Ochotnica Dolna 362
5 Anna Pichniarczyk SP Krościenko 488
6 Natalia Tworek SP Tylmanowa 338
7 Gabriela Wolska SP Kluszkowce 430
8 Patrycja Homerska SP Tylmanowa 614
9 Zuzanna Liberda SP Poręba Wielka 571
10 Anna Szczepaniak SP Szczawnica 541
11 Patrycja Iglar SP Frydman 381
12 Alicja Cichańska SP Poręba Wielka 572
13 Dominika Wróbel SP Kluszkowce 432
14 Agata Malik SP Krościenko 487
15 Klaudia Jankowska SP Grywałd 321
16 Weronika Wójcik SP Grywałd 320
17 Agnieszka Kołek SP Grywałd 322
18 Justyna Kałafut SP Poręba Wielka 568
19 Katarzyna Zapała SP Poręba Wielka 567
20 Piszczek Magdalena SP Tylmanowa 615
21 Alicja Tworek SP Tylmanowa 340
22 Julia Malik SP Krościenko 485
23 Patrycja Gorlicka SP Kluszkowce 431
24 Natalia Bąk SP Grywałd 323
25 Joanna Domańska SP Poręba Wielka 569
26 Teresa Wiercioch SP Szczawnica 540
27 Natalia Jandura SP Maniowy 242
28 Martyna Rozmus SP Ochotnica Dolna 363
29 Julia Musiał SP Krościenko 486
30 Maria Myśliwiec SP Frydman 380
31 Izabela Kutarnia SP Frydman 383
32 Jadwiga Kasprzak SP Tylmanowa Zawodzie 351
33 Eliza Majewska SP Frydman 382
34 Valeria Bartkovska SP Velky Lipnik 502
35 Danuta Walosik SP Szczawnica 542
36 Julia Krężel SP Kluszkowce 433
37 Alicja Leśnicka SP Kluszkowce 434
38 Aleksandra Regiec SP Sromowce Niżne 151
39 Roksana Ciesielka SP Szczawnica 543
40 Patrycja Kowalczyk SP Sromowce Wyżne 630


 

1000 m Kategoria Chłopcy Szkoły Podstawowe rocznik 2002
1 Jakub Janczy SP Sromowce Wyżne 634
2 Sebastian Adamczyk SP Tylmanowa 341
3 Marcin Kowalczyk SP Kluszkowce 423
4 Szczepan Sopata SP Kluszkowce 424
5 Marcin Górecki SP Łapsze Niżne 450
6 Michał Kalata SP Szczawnica 557
7 Filip Kiszczyński SP Łapsze Niżne 449
8 Kacper Urbaniak SP Tylmanowa 342
9 Bartosz Szymanek SP Szczawnica 556
10 Alan Koper SP Krościenko 478
11 Sebastian Rapacz SP Maniowy 240
12 Jan Chlipała SP Ochotnica Dolna 364
13 Mateusz Kopytko SP Kluszkowce 426
14 Bartosz Hebda SP Szczawnica 555
15 Bartłomiej Majerczak SP Szczawnica 544
16 Paweł Rusnaczyk SP Frydman 384
17 Bartłomiej Dawiec SP Poręba Wielka 573
18 Jakub Chrobak SP Ochotnica Dolna 365
19 Kacper Pitek SP Poręba Wielka 574
20 Lukas Źelonka SP Velky Lipnik 501
21 Jakub Krężel SP Grywałd 325
22 Michał Waruś SP Szczawnica 554
23 Paweł Zapała SP Poręba Wielka 577
24 Sylwester Luberda SP Poręba Wielka 579
25 Władysław Porębski SP Poręba Wielka 575
26 Dominika Gawronek SP Poręba Wielka 578
27 Maciej Knutelski SP Grywałd 324
28 Marcel Laskowski SP Sromowce Niżne 149
29 Rafał Ligas SP Tylmanowa 343
30 Konrad Skowroński SP Sromowce Wyżne 631
31 Nikodem Domański SP Szczawnica 547
32 Kamil Węglarz SP Szczawnica 552
33 Karol Sioła SP Krościenko 477
34 Maciej Mąka SP Sromowce Wyżne 633
35 Marcin Grzywnowicz SP Sromowce Wyżne 632
36 Maciej Hryc SP Krościenko 480
37 Grzegorz Gabryś SP Szczawnica 553
38 Dawid Rychtarczyk SP Szczawnica 549
39 Bartłomiej Chryc SP Kluszkowce 425
40 Krzysztof Koterba SP Szczawnica 550

 

 


 

 

 

 

 

3224