Przejdź do treści
1
2
3
Przejdź do stopki

IGRZYSKA POWIATU NOWOTARSKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH (1.10.2014 R.)

Treść

IGRZYSKA POWIATU NOWOTARSKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Nowy Targ – Lotnisko 01.10.2014

 

DZIEWCZĘTA rocznik 2004 – klasa IV – 800 metrów
MIEJSCE
IMIĘ I NAZWISKO
SZKOŁA
1
Natalia Nowak
SP Ciche
2
Paulina Kołat
SP Ostrowsko
3
Patrycja Buk
SP Piekielnik
4
Łucja Sikora
SP Ochotnica Dolna
5
Natalia Galica
SP nr 1 Ciche
6
Katarzyna Plewa
SP Ochotnica Dolna
7
Kamila Stopka
SP Ciche
8
Anna Salomon
SP Szczawnica
9
Aneta Skóbel
SP Ciche
10
Kinga Antolak
SP Raba Wyżna
11
Kołat Paulina
SP Ostrowsko
12
Hryc Martyna
SP Grywałd
13
Luberda Elżbieta
SP Bielanka
14
Waksmundzka Wiktoria
ZSPiG Waksmund
15
Kołat Magdalena
SP Ostrowsko
16
Maryniarczyk Justyna
ZSPiG Ratułów
17
Wesołowska Amelia
SP Podszkle
18
Gacek Kinga
SP nr 2 Spytkowice
35
Lach Amelia
SP nr 1 Szczawnica
36
Kukla Marzena
SP nr 1 Szczawnica
46
Dyda Sandra
SP nr 1 Szczawnica
56
Plewa Konstancja
SP Kluszkowce

 
DZIEWCZĘTA rocznik 2003 – klasa V – 800 metrów
MIEJSCE
IMIĘ I NAZWISKO
SZKOŁA
1
Izabella Skupień
SP Sieniawa
2
Anna Antolak
SP Sieniawa
3
Ewa Truty
SP Krauszów
4
Roksana Natońska
SP Kluszkowce
5
Agnieszka Tylka
SP Czarny Dunajec
6
Aleksandra Janc
SP Szczawnica
7
Agnieszka Chlipała
SP Ochotnica Dolna
8
Katarzyna Janczy
SP Kluszkowce
9
Marcelina Regiec
SP Sromowce Niżne
10
Angelika Gryc
SP Chochołów
11
Klimek Izabela
SP Ochotnica Dolna Młynne
12
Cisek Klaudia
SP Sieniawa
13
Kubowicz Magdalena
SP Raba Wyżna
14
Janczy Natalia
SP Raba Wyżna
15
Taras Justyna
ZSPiG Ciche nr 1
16
Firek Karolina
SP Kluszkowce
17
Bielańska Paulina
SP Odrowąż
18
Rapacz Karolina
SP Podszkle
19
Bochnak Julia
SP Rokiciny Podhalański
20
Skalska Anna
SP nr 5 Nowy Targ
29
Waruś Patrycja
SP nr 1 Szczawnica
52
Łukaszewicz Natalia
SP nr 1 Szczawnica
53
Ciesielka Aleksandra
SP nr 1 Szczawnica
62
Garbacz Aleksandra
SP nr 2 Nowy Targ

 
DZIEWCZĘTA rocznik 2002 – klasa VI – 800 metrów
MIEJSCE
IMIĘ I NAZWISKO
SZKOŁA
1
Justyna Bachula
SP Odrowąż
2
Kornelia Wójciak
SP Sieniawa
3
Anna Wojtas
SP Łapsze Niżne
4
Weronika Bachula
SP Sieniawa
5
Maria Chowaniec
SP Sieniawa
6
Eliza Antolak
SP Raba Wyżna
7
Anna Chrobak
SP Ochotnica Dolna
8
Paulina Trojanowska
SP Ponice
9
Julia Rusnarczyk
SP Ochotnica Górna
10
Natalia Bednarz
SP nr1 Ciche
11
Kalata Kinga
SP Nowa Biała
12
Mulica Dominika
ZSPi G w Cichem
13
Zarycka Justyna
SP Skrzypne
14
Podgórna Renata
SP Nowa Biała
15
Leśnicka Aneta
SP nr 5 Nowy Targ
16
Pichniarczyk Anna
SP Krościenko
17
Macioł Julia
SP Sieniawa
18
Pierwoła Monika
ZPO Maniowach
19
Studzińska Agnieszka
SP nr 2 Rabka-ZDRÓJ
23
Szczepaniak Anna
SP nr 1 Szczawnica
38
Sałek Kamila
SP nr 1 Szczawnica
43
Wiercioch Teresa
SP nr 1 Szczawnica
50
Walosik Danuta
SP nr 1 Szczawnica
55
Ewa Zawadzka
SP nr 1 Czerwienne

 
CHŁOPCY rocznik 2004 – klasa IV – 1000 metrów
MIEJSCE
IMIĘ I NAZWISKO
SZKOŁA
1
Kacper Latawiec
SP Skawa
2
Arkadiusz Leśnicki
SP Kluszkowce
3
Jan Puchlerski
SP Maniowy
4
Dariusz Niewiadomy
SP Ochotnica Górna
5
Łukasz Włodarczyk
SP Klikuszowa
6
Damian Czyszczoń
SP Podszkle
7
Oskar Macioł
SP Skawa
8
Patryk Kosek
SP Skawa
9
Dominik Zatłoka
SP Czerwienne
10
Bartłomiej Bryniczka
SP Frydman
11
Cebulski Sebastian
SP Sieniawa
12
Chlebek Mateusz
ZSP Tylmanowa
13
Wilkowski Tomasz
SP Klikuszowa
14
Musiał Maciej
ZS w Skawie
15
Chorąży Maciej
SP nr 5 Nowy Targ
16
Kapołka Paweł
ZS-SP Frydman
17
Paniak Dominik
ZSPiG SP nr 1 Ciche
18
Hebda Mateusz
SP nr 1 Szczawnica
19
Gal Paweł
SP Odrowąż
31
Kozielec Filip
SP nr 1 Szczawnica
46
Domański Alan
SP nr 1 Szczawnica
51
Kozłecki Karol
SP nr 1 Szczawnica
52
Słowik Adam
SP nr 1 Szczawnica
57
Łukasz Cieślikowski
ZSPiG Bańska Niżna

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
CHŁOPCY rocznik 2003 – klasa V – 1000 metrów
MIEJSCE
IMIĘ I NAZWISKO
SZKOŁA
1
Piotr Nykaza
SP Lasek
2
Krystian Hebda
SP Tylmanowa
3
Patryk Janczy
SP Sromowce Wyżne
4
Szymon Wójciak
SP nr2 Spytkowice
5
Adrian Kamiński
SP Ostrowsko
6
Marcin Chryczyk
SP Ochotnica Dolna Młynne
7
Mateusz Surma
SP Dursztyn
8
Hubert Zając
SP nr2 Ciche
9
Jakub Leja
SP nr1 Ciche
10
Hubert Kozak
SP Ponice
11
Symalczyk Kamil
SP nr 1 Lipnica Wielka
12
Sawina Konrad
SP Raba Wyżna
13
Romanowski Michał
SP nr 2 Rabka –Zdrój
14
Madeja Denis
SP nr 1 Szczawnica
15
Faltyn Jakub
SP Łopuszna
16
Kadłubek Patryk
SP Odrowąż
17
Garb Michał
SP nr 5 Nowy Targ
18
Matuszek Jakub
SP Podczerwone
19
Fiedor Paweł
SP Pieniążkowice
20
Zygmuntowicz Sebastian
SP Rogoźnik
24
Kwiatkowski Bartłomiej
SP nr 1 Szczawnica
45
Mastalski Mikołaj
SP nr 1 Szczawnica
55
Ciesielka Jakub
SP nr 1 Szczawnica
64
Majewski Krystian
ZS –SP Frydman

 
CHŁOPCY rocznik 2002 – klasa VI – 1000 metrów
MIEJSCE
IMIĘ I NAZWISKO
SZKOŁA
1
Jan Guńka
SP Chochołów
2
Marcin Górecki
SP Łapsze Niżne
3
Mateusz Szwajnos
SP Ciche
4
Sebastian Bryja
SP Pyzówka
5
Jan Jagieła
SP Ochotnica Górna
6
Mateusz Skorupa
SP Podczerwone
7
Jakub Janczy
SP Sromowce Wyżne
8
Jakub Bartyzoł
SP Pieniążkowice
9
Paweł Masny
SP Podczerwone
10
Pascal Zgierski
SP nr5 Nowy Targ
11
Sopata Szczepan
SP Kluszkowce
12
Krupa Jan
SP Lasek
13
Biernat Marek
SP Ponice
14
Adamczyk Sebastian
ZSP w Tylmanowej
15
Nowak Adam
ZSPiG nr 2 w Cichem
16
Plewa Antoni
SP Krościenko
17
Antolak Dominik
SP Sieniawa
18
Pałka Tymoteusz
ZSPiG Ratułów
19
Urbaniak Kacper
ZSP w Tylmanowej
20
Chlipała Jan
SP Ochotnica Dolna
26
Szymanek Bartłomiej
SP nr 1 Szczawnica
34
Hebda Bartosz
SP 1 Szczawnica
38
Majerczak Bartłomiej
SP nr 1 Szczawnica
47
Bukowski Jakub
ZPO w Maniowach

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3226