Przejdź do treści
1
2
3
Przejdź do stopki

IGRZYSKA REJONU NOWY TRAG W 4 – BOJU LA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – Rabka - Zdrój 21.05.2014

Treść

 

KOMUNIKAT
 
IGRZYSKA REJONU NOWY TRAG W 4 – BOJU LA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – Rabka - Zdrój 21.05.2014
 
Organizator: Małopolski Szkolny Związek Sportowy, MKS Rabka-Zdrój, Urząd Miejski Rabka-Zdrój         
Termin i miejsce:   21.05.2014r. stadion miejski w Rabce-Zdroju
Ilość zespołów: 11
 
DZIEWCZĘTA
 

Nazwisko
Imię
Szkoła
60 m
Pkt
w dal
Pkt
p. pal.
Pkt
600 m
Pkt
Suma
1 BIENIASZ
WERONIKA
SP1 CICHE
9,09
74
4,35
72
36
62
1:52.95
87
295
3 PISZCZEK
MONIKA
SP1 CICHE
9,21
70
3,90
50
46
89
1:59.51
75
284
5 PALAC
WIKTORIA
SP1 CICHE
9,70
56
3,97
53
27,5
40
1:54.54
84
233
4 MISKOWIEC
NATALIA
SP1 CICHE
9,23
70
3,96
52
30
47
2:06.77
61
230
6 KMIN
JUSTYNA
SP1 CICHE
9,65
57
3,80
47
36
62
2:14.51
47
213
7 CHRAMIEC
KINGA
SP1 CICHE
9,26
69
3,70
44
24
32
2:10.95
54
199
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Suma Pkt:
1255

 

Nazwisko
Imię
Szkoła
60 m
Pkt
w dal
Pkt
p. pal.
Pkt
600 m
Pkt
Suma
20 SIKORA
KINGA
SP2 MYSLENICE
8,87
84
4,50
78
40
73
2:09.66
56
291
15 OZOG
JULIA
SP2 MYSLENICE
8,91
82
3,97
53
35
59
2:14.51
47
241
18 INGARDEN
JULIA
SP2 MYSLENICE
9,20
71
4,18
63
29,5
45
2:10.15
55
234
16 LESNIAK
ALICJA
SP2 MYSLENICE
9,33
65
4,09
59
30
47
2:08.08
59
230
19 MUSIAL
NATALIA
SP2 MYSLENICE
9,46
62
3,78
46
29
44
2:32.61
16
168
17 SETA
EMILIA
SP2 MYSLENICE
9,52
60
3,85
49
27
39
2:42.01
4
152
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Suma Pkt:
1164

 

Nazwisko
Imię
Szkoła
60 m
Pkt
w dal
Pkt
p. pal.
Pkt
600 m
Pkt
Suma
9 JAMA
MONIKA
SP1 SZCZAWNICA
9,02
77
3,92
51
31,5
51
1:50.96
91
270
10 MEDON
MALGORZ
SP1 SZCZAWNICA
9,27
68
4,48
77
34
57
2:03.08
68
270
12 SMOLARSKA
OLIWIA
SP1 SZCZAWNICA
9,30
67
3,80
47
22
28
2:02.73
69
211
11 ZACHWIEJA
DOMINIKA
SP1 SZCZAWNICA
9,74
55
3,75
45
30,5
48
2:19.41
38
186
13 TOKARCZYK
ANNA
SP1 SZCZAWNICA
9,62
58
3,67
43
29
44
2:27.78
23
168
14 SZCZEPANIAK
ANNA
SP1 SZCZAWNICA
10,35
40
3,39
33
25,5
35
2:16.84
43
151
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Suma Pkt:
1105

 

Nazwisko
Imię
Szkoła
60 m
Pkt
w dal
Pkt
p. pal.
Pkt
600 m
Pkt
Suma
21 SZCZEPANIEC
MARIA
SP TENCZYN
9,46
62
3,74
45
23,5
31
2:10.32
55
193
26 MUCHA
MARLENA
SP TENCZYN
9,80
53
3,88
50
19
22
2:13.08
50
175
23 LABUZ
KLAUDIA
SP TENCZYN
10,20
43
3,45
35
31
49
2:19.04
39
166
27 DRUZGALA
ANNA
SP TENCZYN
10,34
40
3,20
27
27,5
40
2:10.02
55
162
25 MATLAK
MARIOLA
SP TENCZYN
10,14
45
3,49
37
20
24
2:20.14
37
143
24 LABUZ
WIKTORIA
SP TENCZYN
10,31
41
3,27
29
23
30
2:19.24
39
139
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Suma Pkt:
839

 

Nazwisko
Imię
Szkoła
60 m
Pkt
w dal
Pkt
p. pal.
Pkt
600 m
Pkt
Suma
29 RYS
GABRIELA
SP SIDZINA
10,30
41
3,47
36
33
54
2:18.45
40
171
31 CHORAZY
KINGA
SP SIDZINA
9,81
53
3,45
35
29
44
2:22.92
32
164
28 SZPAK
GABRIELA
SP SIDZINA
9,67
57
3,66
42
25
34
2:24.56
29
162
30 KOLANIAK
JOLANTA
SP SIDZINA
10,12
45
3,60
40
25,5
35
2:19.72
38
158
32 LIPKA
PAULINA
SP SIDZINA
10,14
45
3,32
31
24,5
33
2:15.36
46
155
33 STASZCZAK
EWELINA
SP SIDZINA
10,74
30
3,22
28
24,5
33
2:49.54
0
91
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Suma Pkt:
810

 
 

Nazwisko
Imię
Szkoła
60 m
Pkt
w dal
Pkt
p. pal.
Pkt
600 m
Pkt
Suma
35 PIECZARA
GABRIELA
SP1 BUDZOW
9,74
55
3,69
43
35
59
2:15.94
45
202
34 MIROCHA
KAMILA
SP1 BUDZOW
10,07
47
3,60
40
30
47
2:15.76
45
179
36 KESICKA
OLIWIA
SP1 BUDZOW
9,63
58
3,84
48
21,5
27
2:15.36
46
179
38 FICEK
OLGA
SP1 BUDZOW
10,40
38
3,08
23
19
22
2:26.09
26
109
37KWASNIOWSKA
MARCELA
SP1 BUDZOW
10,31
41
DNS
0
32
52
DNS
0
93
39 BURLIGA
JULIA
SP1 BUDZOW
10,80
28
3,33
31
19
22
2:36.60
11
92
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Suma Pkt:
762

 
CHŁOPCY
 

Nazwisko
Imię
Szkoła
60 m
Pkt
w dal
Pkt
p. pal.
Pkt
1000 m
Pkt
Suma
59 DOMALACZNY
SEBASTIAN
SP RATULOW
8,77
62
4,44
55
37,5
40
3:19.14
67
224
60 PABIN
MATEUSZ
SP RATULOW
9,05
53
4,02
41
48
61
3:22.53
63
218
58 STRAMA
JAN
SP RATULOW
9,08
52
4,24
49
46
57
3:32.41
52
210
61 PALKA
TYMOTEUSZ
SP RATULOW
9,37
42
3,95
39
45
55
3:45.76
38
174
62 KOZIEL
KONRAD
SP RATULOW
10,10
26
3,80
34
40,5
46
3:54.59
30
136
63 BANAS
RAFAL
SP RATULOW
10,21
23
3,25
16
34
33
3:42.24
42
114
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Suma Pkt:
962

 

Nazwisko
Imię
Szkoła
60 m
Pkt
w dal
Pkt
p. pal.
Pkt
1000 m
Pkt
Suma
52 ZACHWIEJA
KACPER
SP1 SZCZAWNICA
9,14
50
4,56
59
61
87
3:15.64
72
268
54 ZACHWIEJA
AREK
SP1 SZCZAWNICA
9,10
51
4,13
45
39
43
3:34.44
49
188
56 KUKLA
LUKASZ
SP1 SZCZAWNICA
9,40
42
4,04
42
41
47
3:45.55
38
169
53 KALATA
MICHAL
SP1 SZCZAWNICA
9,35
43
4,05
42
37
39
3:42.57
41
165
55 HURKALA
MATEUSZ
SP1 SZCZAWNICA
9,52
38
4,14
45
38
41
3:47.22
36
160
57 MADEJA
DENIS
SP1 SZCZAWNICA
9,70
34
3,86
36
29,5
24
4:08.8
17
111
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Suma Pkt:
950

 

Nazwisko
Imię
Szkoła
60 m
Pkt
w dal
Pkt
p. pal.
Pkt
1000 m
Pkt
Suma
67 MALISZ
ADAM
SP2 MYSLENICE
9,65
35
4,15
46
40
45
3:20.66
65
191
64 BALA
KACPER
SP2 MYSLENICE
9,23
47
4,15
46
49
63
3:52.81
32
188
68 DANEK
KONRAD
SP2 MYSLENICE
9,19
48
4,02
41
39
43
3:35.61
49
181
69 DUDEK
PIOTR
SP2 MYSLENICE
9,04
53
4,24
49
32
29
3:47.91
36
167
66 STASIEK
MIKOLAJ
SP2 MYSLENICE
9,81
31
3,77
33
42,5
50
3:39.09
45
159
65 MURZYN
PIOTR
SP2 MYSLENICE
9,51
38
4,07
43
42
49
4:25.91
8
138
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Suma Pkt:
886

 

Nazwisko
Imię
Szkoła
60 m
Pkt
w dal
Pkt
p. pal.
Pkt
1000 m
Pkt
Suma
83 ZEMBOL
PIOTR
SP LETOWNIA
8,58
68
4,46
56
41
47
3:47.47
36
207
85 BURMISTRZ
BARTOSZ
SP LETOWNIA
8,92
57
4,28
50
41
47
3:34.59
49
203
86 KOWALCZE
JAROSLAW
SP LETOWNIA
9,52
38
3,87
36
34
33
3:40.14
44
151
84 MIERNIK
MATEUSZ
SP LETOWNIA
8,80
61
4,14
45
35
35
5:11.26
0
141
87 NOWAK
DOMINIK
SP LETOWNIA
9,80
32
3,87
36
32,5
30
4:24.47
9
107
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Suma Pkt:
809

 

Nazwisko
Imię
Szkoła
60 m
Pkt
w dal
Pkt
p. pal.
Pkt
1000 m
Pkt
Suma
77 STANASZEK
PATRYK
SP BYSTRA
8,50
71
4,52
58
35
35
3:39.83
44
208
78 SALA
JACEK
SP BYSTRA
9,30
44
3,86
36
27
19
3:55.68
29
128
80 MORAWKA
MARCIN
SP BYSTRA
10,07
26
3,54
23
39
43
3:55.46
29
121
79 JASKOLKA
MARCIN
SP BYSTRA
10,07
26
3,24
15
42
49
3:58.18
27
117
82 SUWAJ
MILOSZ
SP BYSTRA
10,08
26
3,56
23
40,5
46
4:07.54
19
114
81 JASKOLKA
SZYMON
SP BYSTRA
10,24
23
3,65
27
44
53
4:32.75
4
107
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Suma Pkt:
688

 
 
 
 
Zespoły z miejsc I – II w kategorii dziewcząt i chłopców uzyskały awans do Igrzysk Wojewódzkich w 4-boju LA w Krakowie.
 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
 
 
 
8564