Przejdź do treści
1
2
3
Przejdź do stopki

IGRZYSKA OŚRODKA SPORTOWEGO SZCZAWNICA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW (16.10.2013 R.)

Treść

IGRZYSKA OŚRODKA SPORTOWEGO SZCZAWNICA
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
(16.10.2013 R.)

 
 
Organizator: Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ
Data: 16.X.2013r
Miejsce: Hala Sportowa w Niedzicy
Ilość drużyn: 5
System gier: „ każdy z każdym”
Sędzia główny:  Ryszard Darlewski
 
 
WYNIKI:
 
   Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne - Szkoła Podstawowa Łapsze Niżne                 3 : 3 / 3 : 0 /
   Szkoła Podstawowa Krościenko n. D -    Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica             4 : 0  / 1 : 0 /
   Szkoła Podstawowa Tylmanowa       -    Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne           3 : 1 / 2 : 1 /
   Szkoła Podstawowa Łapsze Niżne     -   Szkoła Podstawowa Krościenko n. D               2 : 1 / 2 : 0 /
   Szkoła Podstawowa Tylmanowa         -   Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica             6 : 0 / 2 : 0 /
   Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne   - Szkoła Podstawowa Krościenko n. D          1 : 1 / 0 : 0 /
   Szkoła Podstawowa Łapsze Niżne - Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica                    6 : 0 / 4 : 0 /
   Szkoła Podstawowa Tylmanowa      - Szkoła Podstawowa Krościenko n. D                   4 : 3 / 2 : 1/
   Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne -   Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica            4 : 1 / 3 : 1/
   Szkoła Podstawowa Tylmanowa          -   Szkoła Podstawowa Łapsze Niżne                    0 : 0 
 
 
 
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
 
1 miejsce       Szkoła PodstawowaTylmanowa - opiekun Dariusz Trybała
                      /Daniel Sobczak, Daniel Wójcik, Ryszard Zacher, Kamil Malik, Kacper Urbaniak,
                       Sebastian Ligas, Maciej Konopka, Sebastian Adamczyk, Rafał Ligas, Wiktor Żołądź /
 
2 miejsce       Szkoła Podstawowa Łapsze Niżne
3 miejsce        Szkoła Podstawowa   Sromowce Wyżne
4 miejsce        Szkoła Podstawowa   Krościenko n. D
5 miejsce        Szkoła Podstawowa   Nr 1 Szczawnica      
 
Awans do zawodów powiatowych uzyskały drużyny Szkół Podstawowych
 w Tylmanowej i Łapszach Niżnych .
 
 
Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Piotr Bryja ze Szkoły Podstawowej w Łapszach Niżnych
 
Skład naszej drużyny:
Grzegorz Gabryś, Emil Racięga, Kacper Zachwieja, Łukasz Kukla, Robert Ciesielka, Bartosz Ciesielka, Krzysztof Zachwieja, Bartosz Majerczak, Kamil Zachwieja, Jakub Dyda, Krzysztof Koterba, Kacper Rogowski, Arkadiusz Zachwieja.
3219