Przejdź do treści
1
2
3
Przejdź do stopki

MISTRZOSTWA POWIATU NOWOTARSKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 1.10.2013R.

Treść

 

Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego 
w Indywidualnych Biegach Przełajowych
1 październik 2013r. Nowy Targ
 
IGRZYSKA
 
 
 
Dziewczęta ROCZNIK 2003 – Klasa IV – 800 metrów
 

Lp
 Imię i nazwisko
Szkoła
1
Julia Luberda
Rabka Zdrój SP 2
2
Janc Aleksandra
Szczawnica SP 1
3
Truty Ewa
Krauszów
4
Chlipała Agnieszka
Ochotnica Dolna JP II
5
Natońska Roksana
Kluszkowce
6
Firek Karolina
Kluszkowce
7
Antolak Anna
Sieniawa
8
Bielańska Paulina
Odrowąż
9
Piszczur Małgorzata
Czerwienne SPSK
10
Gryc Angelika
Chochołów

 
 

24
Łukaszewicz Natalia
Szczawnica SP 1
42
Waruś Patrycja
Szczawnica SP 1

 
66 startujących
 
 
Dziewczęta   ROCZNIK 2002 – Klasa V – 800 metrów
 
 

Lp
 Imię i nazwisko
Szkoła
1
Wójciak Kornelia
Sieniawa
2
Maciaś Zofia
Krościenko n.D.
3
Bachula Justyna
Odrowąż
4
Bednarz Natalia
Ciche nr 1
5
Chowaniec Maria
Sieniawa
6
Mulica Dominika
Ciche nr 2
7
Antolak Eliza
Raba Wyżna
8
Grojec Matylda
Nowy Targ SP 5
9
Szczepaniak Anna
Szczawnica SP 1
10
Trojanowska Paulina
Ponice
 
 
 
24
Sałek Kamila
Szczawnica SP 1
44
Wiercioch Teresa
Szczawnica SP1
54
Zachwieja Anna
Szczawnica SP 1
55
Malinowska Sylwia
Szczawnica SP 1

 
71 startujących
  
 
 
Dziewczęta   ROCZNIK 2001 – Klasa VI – 800 metrów
 
Lp
 Imię i nazwisko
Szkoła
1
Stękała Karolina
Ciche SP 2
2
Bieniasz Weronika
Ciche SP 1
3
Mędoń Małgorzata
Szczawnica SP 1
4
Stanek Patrycja
ZSPiG Czarny Dunajec
5
Kowal Dorota
Pyzówka
6
Kwak Klaudia
Rogoźnik
7
Skupień Monika
Sieniawa
8
Duda Wioletta
Ponice
9
Jama Monika
Szczawnica SP 1
10
Ligas Anna
Rogoźnik
 
 
 
19
Smolarska Oliwia
Szczawnica SP 1
27
Zachwieja Dominika
Szczawnica SP 1
34
Węglarz Alina
Szczawnica SP1
 
61 startujących
 
 
Chłopcy   ROCZNIK 2003 – Klasa IV – 1000 metrów

Lp.
 Imię i nazwisko
Szkoła
1
Nykaza Piotr
Lasek
2
Kamiński Adrian
Ostrowsko
3
Zając Hubert
Ciche SP 2
4
Kozielec Dawid
Tylmanowa
5
Madeja Denis
Szczawnica SP 1
6
Milaniak Paweł
Frydman
7
Surma Mateusz
Dursztyn
8
Zych Adam
Raba Wyżna
9
Hebda Krystian
Tylmanowa
10
Biernat Bartek
Ponice
 
 
 
20
Kwiatkowski Bartłomiej
Szczawnica SP 1
 
Szczepaniak Jakub
Szczawnica SP 1
 
Ciesielka Jakub
Szczawnica SP 1

 
70 startujących
 
 
Chłopcy ROCZNIK 2002 – Klasa V– 1000 metrów
 
Lp.
 Imię i nazwisko
Szkoła
1
Szwajnos Mateusz
Ciche SP 2
2
Zachwieja Arkadiusz
Szczawnica SP 1
3
Adamczyk Sebastian
Tylmanowa
4
Zgierski Pascal
Nowy Targ SP 5
5
Antolak Dominik
Sieniawa
6
Zygmuntowicz Krystian
Rogoźnik
7
Bryja Sebastian
Pyzówka
8
Skorupa Mateusz
Podczerwone
9
Kęsek Krzysiek
Ciche SP 2
10
Krupa Jan
Lasek
 
 
 
13
Kalata Michał
Szczawnica SP 1
18
Majerczak Bartosz
Szczawnica SP 1
21
Dyda Jakub
Szczawnica SP 1
 
60 startujących
 
 
Chłopcy ROCZNIK 2001 – Klasa VI – 1000 metrów
 

Lp.
 Imię i nazwisko
Szkoła
1
Łukaszczyk Adrian
Szlembark
2
Bryja Paweł
Łapsze Niżne
3
Nalepka Adrian
Frydman
4
Siedlarczyk Daniel
Kluszkowce
5
Kokoszka Paweł
Czerwienne
6
Jażdżewski Bartłomiej
Spytkowice
7
Doliński Konrad
Nowy Targ SP 2
8
Prokop Mateusz
Skrzypne
9
Bryja Piotr
Łapsze Niżne
10
Zachwieja Kacper
Szczawnica SP 1
 
 
 
26
Kukla Łukasz
Szczawnica SP 1
49
Rogowski Kacper
Szczawnica SP 1
60
Słowik Szymon
Szczawnica SP 1

 
 
3818