Przejdź do treści
1
2
3
Przejdź do stopki

IGRZYSKA POWIATOWE W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM (15.05.2012r.)

Treść

IGRZYSKA  POWIATOWE  W  4 – BOJU  LA DZIEWCZĄT  I  CHŁOPCÓW

 

Organizator:           Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ – Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój,

                                Urząd Miejski w Rabce-Zdroju

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Termin i miejsce:   15.05.2012r.  stadion miejski w Rabce-Zdroju.

Ilość zespołów: 11

 

 

 

CHŁOPCY

 

 

 

 

SP1_Szczawnica

NAZWISKO/IMIĘ

60m

pkt

ppal

pkt

w dal

pkt

1000m

pkt

RAZEM

 

69 Kordas Wiktor

9,06

57

43

61

425

47

3.21,75

62

227

I miejsce

70 Czaja Wiktor

9,18

53

37

49

403

39

3.14,44

72

213

920 punktów

71 Marciszewski Adrian

8,95

61

41

57

401

39

3.41,49

38

195

 

73 Maciąga Oskar

9,25

50

34

43

358

24

3.40,55

39

156

 

72 Słowik Jan

9,79

34

31

37

411

42

4.02,25

16

129

 

74 Knutelski Sebastian

9,95

30

32

39

348

21

4.16,24

8

  98

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SP1_Ciche

NAZWISKO/IMIĘ

60m

pkt

ppal

pkt

w dal

pkt

1000m

pkt

RAZEM

 

II miejsce

43 Łowisz Andrzej

9,38

46

39

53

405

40

3.22,68

61

200

41 Niżnik Maciej

9,88

32

49

73

417

44

3.39,15

40

189

847 punktów

42 Mulica Wojciech

8,98

60

41

57

368

27

3.44,90

34

178

 

 

 

44 Szwajnos Krzysztof

9,31

48

37

49

374

29

3.59,28

19

145

40 Skóbel Patryk

9,66

37

45

65

385

33

DNS

0

135

45 Hyrczyk Łukasz

10,85

11

37

49

334

18

4.00,59

18

96

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SP_Ponice

NAZWISKO/IMIĘ

60m

pkt

ppal

pkt

w dal

pkt

1000m

pkt

RAZEM

 

III miejsce

53 Bujak Patryk

9,15

54

40,5

56

411

42

3.22,51

61

213

57 Kozak Emanuel

9,43

44

44

63

401

39

3.57,08

22

168

817 punktów

54 Tyrpuła Zbigniew

10,28

22

49,5

74

368

27

3.46,56

32

155

 

 

 

58 Świder Kamil

9,48

42

40

55

385

33

4.05,18

14

144

55 Szeliga Grzegorz

10,08

26

38

51

364

26

3.44,85

34

137

56 Wójtowicz Krystian

10,03

28

40

55

355

23

3.51,68

27

133

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SP_Sieniawa

NAZWISKO/IMIĘ

60m

pkt

ppal

pkt

w dal

pkt

1000m

pkt

RAZEM

 

IV miejsce

48 Dydziak Bartosz

8,55

75

48,5

72

448

54

3.12,72

75

276

49 Krupa Kacper

9,50

42

29

33

403

39

3.53,08

26

140

751 punktów

50 Gonciarczyk Tomasz

10,15

25

33,5

42

353

23

3.53,59

25

115

 

51 Mrożek Patryk

10,41

19

40,5

56

403

39

4.37,37

0

114

 

47 Bocheńczak Kamil

10,28

22

29

33

350

22

3.49,55

29

106

46 Czerwiński Mateusz

12,31

0

43,5

62

351

22

4.40,93

0

  84

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SP_Krościenko

NAZWISKO/IMIĘ

60m

pkt

ppal

pkt

w dal

pkt

1000m

pkt

RAZEM

 

76 Dyda Kamil

9,03

58

44

63

419

45

4.11,65

10

176

V miejsce

75 Malik Norbert

10,09

26

40

55

320

14

3.48,14

31

126

633 punkty

79 Dyda Sławomir

10,38

20

34

43

351

22

3.46,07

33

118

 

78 Pichniarczyk Przem

10,34

21

31

37

371

28

3.56,58

22

108

 

80 Kwak Marek

10,15

25

25

25

389

35

3.58,25

20

105

77 Koterba Kamil

10,35

21

35,5

46

358

24

4.25,66

3

  94

                                     

 

 

 

 

DZIEWCZĘTA

 

SP1_Ciche

NAZWISKO/IMIĘ

60m

pkt

ppal

pkt

w dal

pkt

600m

pkt

RAZEM

 

20 Piczura Magdalena

9,10

84

33

54

391

51

1.54,56

84

273

I Miejsce

23 Marszałek Kornelia

9,94

53

31

49

376

46

2.05,98

63

211

1022 punktów

24 Michalczak Natalia

10,27

43

33,5

56

374

45

2.06,65

62

206

 

21 Stękała Karolina

10,28

42

33

54

335

32

2.15,56

45

173

 

25 Orszulak Martyna

10,67

32

31

49

326

29

2.13,68

49

159

 

SP_Sieniawa

NAZWISKO/IMIĘ

60m

pkt

ppal

pkt

w dal

pkt

600m

pkt

RAZEM

 

7 Borowicz Karina

9,21

79

37

65

385

49

2.10,44

55

248

II Miejsce

8 Wójciak Amanda

9,56

66

30

47

362

41

2.19,50

38

192

965 punktów

12 Wojtasiak Karolina

9,85

56

34

57

381

47

2.29,13

21

181

 

9 Górka Izabela

10,02

50

28

41

369

43

2.17,16

42

176

 

10 Górka Magdalena

10,75

30

29

44

362

41

2.11,53

53

168

11 Kościelniak Agniesz.

9,96

52

22

28

372

44

2.18,76

40

164

 

SP1_Szczawnica

NAZWISKO/IMIĘ

60m

pkt

ppal

pkt

w dal

pkt

600m

pkt

RAZEM

 

30 Waruś Gabriela

9,71

61

29

44

385

49

2.05,66

63

217

III Miejsce

31 Kita Renata

9,90

54

40

73

324

28

2.13,15

50

205

962 punktów

27 Ciesielka Magdalena

10,09

48

28

41

356

39

2.03,09

68

196

 

28 Zachwieja Katarzyna

10,18

45

27,5

40

387

49

2.16,88

43

177

 

32 Pawlik Paulina

10,11

47

35

59

326

29

2.22,88

32

167

 

29 Olszewska Ola

10,38

40

38

67

342

34

2.28,12

23

164

 

SP_Sromowce Wyż.

NAZWISKO/IMIĘ

60m

pkt

ppal

pkt

w dal

pkt

600m

pkt

RAZEM

 

33 Janczy Angelika

9,96

52

28,5

43

376

46

2.04,98

65

206

IV Miejsce

36 Kołodziej Dominika

10,15

46

34

57

369

43

2.12,34

51

197

914 punktów

37 Kołodziej Ewelina

9,94

53

36

62

344

35

2.25,15

28

178

 

35 Groń Dominika

9,85

56

22

28

354

38

2.14,13

48

170

 

39 Sienkiewicz Izabela

9,99

51

18,5

21

382

48

2.16,62

43

163

 

34 Kowalczyk Ola

10,27

43

23,5

31

359

40

2.15,78

45

159

 

SP_RokicinyPodh.

NAZWISKO/IMIĘ

60m

pkt

ppal

pkt

w dal

pkt

600m

pkt

RAZEM

 

15 Augustyn Natalia

9,15

82

26,5

37

355

39

2.14,50

47

205

V Miejsce

19 Filas Paulina

10,28

42

19

22

351

37

2.17,43

42

143

717 punktów

14 Tokarczyk Dorota

10,65

32

24

32

331

31

2.17,88

41

136

 

13 Talaga Marta

10,47

37

21

26

318

26

2.22,09

34

123

 

16 Rapacz Weronika

10,84

27

28

41

307

23

2.30,68

19

110

 

17 Filipek Melania

10,85

27

30,5

48

313

25

2.51,64

0

100

 

SP_Ponice

NAZWISKO/IMIĘ

60m

pkt

ppal

pkt

w dal

pkt

600m

pkt

RAZEM

 

4 Duda Magdalena

9,44

71

25

34

379

47

2.03,35

68

220

VI Miejsce

5 Kozak Klaudia

10,75

30

25

34

322

28

2.29,38

21

113

502 punktów

3 Chudy Anna

10,85

27

15

14

303

21

2.21,08

35

  97

 

6 Ponicka Gabrysia

11,06

22

21,5

27

308

23

DNS

0

  72

 

 

 

 

 

 

 

8564