Przejdź do treści
1
2
3
Przejdź do stopki

IGRZYSKA OŚRODKA SPORTOWEGO SZCZAWNICA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM (8.05.2012r.)

Treść

IGRZYSKA OŚRODKA SPORTOWEGO SZCZAWNICA

W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

 

Data: 08.05.2012r

Miejsce: Stadion KS „ Sokolica” Krościenko n. D

Ilość drużyn: 4- dziewczęta, 3 - chłopcy

Sędzia główny: Izabela Bąk

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

dziewczęta

1 miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica – opiekun Jadwiga Piotrowska

/ Magdalena Ciesielka, Katarzyna Zachwieja, Aleksandra Lewoniec, Gabriela Waruś, Renata Kita, Paulina Pawlik /

2 miejsce Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne

3 miejsce Szkoła Podstawowa Krościenko n. D

4 miejsce Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne

Prawo reprezentowania Ośrodka Sportowego Szczawnica na zawodach szczebla powiatowego uzyskały drużyny Szkoły Podstawowej Nr 1 Szczawnica i Szkoły Podstawowej Sromowce Wyżne

klasyfikacja indywidualna

1 miejsce Gabriela Waruś SP Nr 1 Szczawnica

2 miejsce Renata Kita SP Nr 1 Szczawnica

3 miejsce Angelika Janczy SP Sromowce Wyżne

4 miejsce Magdalena Ciesielka SP Nr 1 Szczawnica

5 miejsce Gabriela Piszczek SP Krościenko n. D

6 miejsce Katarzyna Zachwieja SP Nr 1 Szczawnica

 

Imię i nazwisko

60m

Skok

Piłka pal.

600m

Suma

Magdalena Ciesielka

9.85

56

345

35

28.5

43

2:13.3

50

184

Katarzyna Zachwieja

9.85

56

358

40

28.5

43

2:23.0

32

171

Aleksandra Lewoniec

10.07

49

348

36

17.5

19

2:24.0

30

134

Gabriela Waruś

9.85

56

385

49

27.5

40

2:10.5

55

200

Renata Kita

9.89

55

328

30

38.5

69

2:17.8

41

195

Paulina Pawlik

10.13

43

333

31

32.0

52

2:26.0

26

156

 

906

Chłopcy

1 miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica - opiekun Łukasz Kramarczyk

/ Wiktor Kordas, Wiktor Czaja, Adrian Marciszewski, Jan Słowik, Piotr Chybowski, Mateusz Zachwieja

2 miejsce Szkoła Podstawowa Krościenko n .D

3 miejsce Szkoła Podstawowa Tylmanowa Zawodzie

Prawo reprezentowania Ośrodka Szczawnica na zawodach szczebla powiatowego

uzyskały drużyny Szkoły Podstawowej Nr.1 Szczawnica i Szkoły Podstawowej Krościenko n. D

 

klasyfikacja indywidualna

 

1 miejsce Wiktor Kordas SP Nr 1 Szczawnica

2 miejsce Adrian Marciszewski SP Nr 1 Szczawnica

3 miejsce Jakub Bodziarczyk SP Tylmanowa Zawodzie

4 miejsce Wiktor Czaja SP Nr 1 Szczawnica

5 miejsce Norbert Malik SP Krościenko n. D

6 miejsce Kamil Dyda SP Krościenko n. D

Imię i nazwisko

60m

Skok

Piłka pal.

1000m

Suma

Wiktor Kordas

9.01

59

417

44

40.5

56

3:33.7

47

206

Wiktor Czaja

9.46

43

377

31

37.5

50

3:29.7

52

176

Adrian Marciszewski

8.88

63

396

37

43.0

61

3:59.4

19

180

Jan Słowik

9.38

46

367

27

32.5

40

4:14.2

6

122

Piotr Chybowski

10.27

22

345

21

34.0

43

4:07.7

12

98

Mateusz Zachwieja

9.66

37

348

21

26.0

27

4:11.6

10

95

 

782

 

 

 

8564