Przejdź do treści
1
2
3
Przejdź do stopki

IGRZYSKA OŚRODKA SPORTOWEGO SZCZAWNICA W MINI PIŁCE RĘCZNEJ – CHŁOPCÓW (13.04.2012 r.)

Treść

 

IGRZYSKA OŚRODKA SPORTOWEGO SZCZAWNICA

W MINI PIŁCE RĘCZNEJ – CHŁOPCÓW  (13.04.2012 r.)

 

  Miejsce: hala sportowa w Niedzicy

  Ilość drużyn: 5

  System gier:   „ każdy z każdym”

  Sędzia główny:  Maciej Dyda

 

  WYNIKI:

 1  Szkoła Podstawowa Grywałd        -      Szkoła Podstawowa Frydman                      7 : 2   / 3 : 0 /

 2  Szkoła Podstawowa Grywałd        -      Szkoła Podstawowa   Tylmanowa                5 : 4   / 3 : 2 / 

 3  Szkoła Podstawowa  Frydman       -      Szkoła Podstawowa  Tylmanowa                 8 : 4   / 4 : 0 /

 4  Szkoła Podstawowa  Kluszkowce  -       Szkoła Podstawowa Grywałd                     8 : 4   / 5 : 2 /

 5  Szkoła Podstawowa  Kluszkowce  -       Szkoła Podstawowa  Nr 1 Szczawnica   10 : 7   / 3 : 4 /

 6  Szkoła Podstawowa  Nr 1 Szczawnica  -Szkoła Podstawowa  Frydman                 9 : 4   / 6 : 1 /

 7  Szkoła Podstawowa Kluszkowce   -      Szkoła Podstawowa Tylmanowa                 8 :4    / 1 : 2 /

 8. Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica – Szkoła Podstawowa Tylmanowa              9 : 6   / 5 : 1 /

 9. Szkoła Podstawowa Kluszkowce    -      Szkoła Podstawowa Frydman                    9 : 3   / 4 : 1 /

10.Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica -  Szkoła Podstawowa Grywałd                 10 : 4   / 8 : 0 /

 

     KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

 

Miejsce

Nazwa szkoła

Punkty

Bramki

I

SP Kluszkowce

8

35 – 18

II

SP Nr 1 Szczawnica  

6

35 – 24

III

SP Grywałd

4

20 – 24

IV

SP Frydman

2

17 – 29

V

SP Tylmanowa

0

18 –30

 

Prawo reprezentowania Ośrodka Szczawnica na zawodach szczebla powiatowego

 uzyskały reprezentacje Szkoły Podstawowej  Kluszkowce i Szkoły Podstawowej Nr 1 Szczawnica

 

Najlepszym zawodnikiem  turnieju wybrano Adriana Marciszewskiego ze Szkoły Podstawowej

Nr 1 w Szczawnicy

 

Skład naszej drużyny:

  1. Wiktor Kordas
  2. Wiktor Czaja
  3. Adrian Marciszewski
  4. Piotr Chybowski
  5. Andrzej Kudłacz
  6. Konrad Szymanek
  7. Jan Słowik
  8. Grzegorz Mastalski
  9. Bartosz Kubik
  10. Piotr Sajdak
  11. Ernest Szczepaniak

 

8564