Przejdź do treści
1
2
3
Przejdź do stopki

IGRZYSKA OŚRODKA SPORTOWEGO SZCZAWNICA W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW (17.01.2012r.)

Treść


IGRZYSKA OŚRODKA SPORTOWEGO SZCZAWNICA

W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW (17.01.2012r.)

 

Miejsce: Sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej w Tylmanowej -Zawodzie

Ilość drużyn: 5

System gier: „Każdy z każdym”

Sędzia główny: Paweł Pluta

 

 

WYNIKI:

1 Szkoła Podstawowa  Krościenko n.D - Szkoła Podstawowa Ochotnica Jamne         2 : 1

2 Szkoła Podstawowa nr.1 Szczawnica - Szkoła Podstawowa Frydman                 2 : 1

3 Szkoła Podstawowa Ochotnica Jamne - Szkoła Podstawowa Kluszkowce                2 : 1

4 Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica - Szkoła Podstawowa Krościenko n.D        2 : 1

5 Szkoła Podstawowa  Ochotnica Jamne - Szkoła Podstawowa Frydman                    2 : 0

6 Szkoła Podstawowa  Krościenko n.D - Szkoła Podstawowa Kluszkowce                  2 : 1

7 Szkoła Podstawowa  Ochotnica Jamne - Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica    2 : 0

8 Szkoła Podstawowa Kluszkowce - Szkoła Podstawowa Frydman                             2 : 1

9 Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica - Szkoła Podstawowa Kluszkowce             2 : 0

10 Szkoła Podstawowa Krościenko n.D - Szkoła Podstawowa Frydman                       2 : 0

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:


Miejsce

Nazwa szkoła

Punkty

Sety

I

SP Ochotnica Górna Jamne

6

7 – 3

II

SP Krościenko n .D  

6

7 – 4

III

SP Szkoła Podstawowa nr 1 Szczawnica

6

6 – 4

IV

SP Kluszkowce

2

4 – 7

V

SP Frydman

0

2 – 8

 

Ośrodek Sportowy Szczawnica, na zawodach szczebla powiatowego, reprezentować będą

drużyny Szkoły Podstawowej Ochotnica Górna Jamne i Szkoły Podstawowej Krościenko n.D

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Kamil Dyda ze Szkoły Podstawowej w Krościenku n.D  

 Skład naszej drużyny:

  1. Wiktor Kordas
  2. Wiktor Czaja
  3. Adrian Marciszewski
  4. Piotr Chybowski
  5. Bartosz Kubik
  6. Dominik Hendel
  7. Hubert Lach
  8. Sebastian Knutelski
  9. Błażej Musiał
  10. Filip Zachwieja

 

 

8564