Przejdź do treści
1
2
3
Przejdź do stopki

MISTRZOSTWA POWIATU NOWOTARSKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH (28.09.2011)

Treść

 

MISTRZOSTWA POWIATU NOWOTARSKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH (28.09.2011)
 
 
ROCZNIK 2001 – Klasa IV – 800 metrów
Dziewczęta

1
Stanek
Patrycja
SP Czarny Dunajec
2
Włodarczyk
Karolina
SP Klikuszowa
3
Jarząbek
Paulina
SPSKA Czerwienne
4
Stękała
Karolina
SP 1 Ciche
5
Kwak
Klaudia
SP Rogoźnik
6
Kaszuba
Anna
SP Piekielnik
7
Mędoń
Małgorzata
SP 1 Szczawnica
8
Kowal
Dorota
SP Pyzówka
9
Duliban
Wiktoria
SP nr 2 Nowy Targ
10
Wójciak
Oliwia
SP Chabówka
11
Jama
Monika
SP Szczawnica
12
Lipkowska
Klaudia
SP Krauszów
13
Podczerwińska
Justyna
SP Podczerwone
14
Ligas
Anna
SP Rogoźnik
15
Maślanka
Maria
SP Szlachtowa
16
Bulanda
Anna
ZSiG Bańska Niżna
17
Kolasa
Kasia
SP nr 5 Nowy Targ
18
Marek
Wiktoria
SP nr 5 Nowy Targ
19
Brenkus
Karolina
SP Odrowąż
20
Błażusiak
Anna
SP Grywałd
21
Morys
Oliwia
SP nr 5 Nowy Targ
22
Węglarz
Alina
SP Szczawnica
23
Trybuła
Natalia
SP Spytkowice
24
Gruszka
Aleksandra
SP Podczerwone
25
Szczęch
Karolina
SP Krauszów
26
Mucha
Maria
SP Sieniawa

 

27
Rokicka
Zuza
SP nr 5 Nowy Targ
28
Janik
Anna
SP Maruszyna Dolna
29
Mrugała
Ula
ZSiG Bańska Niżna
30
Kamińska
Klaudia
SP Ostrowsko
31
Kocańda
Karolina
SP Podczerwone
32
Sas
Kamila
SP Kluszkowce
33
Regiec
Wiktoria
SP Grywałd
34
Knurowska
Martyna
SP Kluszkowce
35
Zając
Angelika
SP Spytkowice
36
Ludzia
Anna
SP nr 5 Nowy Targ
37
Miechura
Laura
SP Frydman
38
Mikłusiak
Karolina
SP Kroscienko
39
Szczodrowska
Julia
SP Kluszkowce
40
Budzyk
Żaneta
SP nr 2 Nowy Targ
41
Możdzeń
Natalia
SP Spytkowice
42
Kubicz
Kasia
SP nr 5 Nowy Targ
43
Przytyk
Anna
SP Grywałd
44
Ptak
Sylwia
SP Krościenko
45
Ostapczuk
Aleksandra
SP nr 2 Nowy Targ
46
Jankowska
Oliwia
SP Tylmanowa
47
Bus
Martyna
SP nr 2 Nowy Targ
48
Jurkowska
Agnieszka
SP Frydman
49
Janosz
Kornelia
ZPO Niedzica
50
Knapik
Aleksandra
SP nr 2 Nowy Targ
51
Koterba
Julia
SP Szczawnica
52
Milaniak
Karolina
SP Kluszkowce
53
Plewa
Patrycja
SP Kluszkowce
54
Krakowska
Zuzanna
SP Szczawnica
55
Łapczyńska
Patrycja
SP Kluszkowce
56
Bogaczyk
Elżbieta
SP Niedzica
57
Maślanka
Agata
SP Szlachtowa
58
Błażusiak
Beata
SP Szlachtowa

 
ROCZNIK 2000 – klasa V
Dziewczęta

1
Duda
Magdalena
SP Ponice
2
Ślaga
Sylwia
SP Chabówka
3
Szwajnos
Katarzyna
SP 1 Ciche
4
Jama
Aleksandra
SP Szczawnica
5
Ochmańska
Anna
SP Czarny Dunajec
6
Tokarczyk
Magdalena
SP Kroscienko
7
Madziar
Aleksandra
SP Piekielnik
8
Wyroba
Agnieszka
SPSKA Czerwienne
9
Brenkus
Aneta
SP Odrowąż
10
Kołat
Joanna
SP Ostrowsko
11
Kozak
Klaudia
SP Ponice
12
Jankowska
Natalia
SP Grywałd
13
Jąkała
Weronika
SP Skawa
14
Szaflarska
Aga
SP nr 5 Nowy Targ
15
Michalczak
Sylwia
SP Ciche
16
Król
Zofia
SP Odrowąż
17
Siodłak
Natalia
SP Odrowąż
18
Węglarz
Katarzyna
SP Szcawnica
19
Rapacz
Natalia
SP Spytkowice
20
Luberda
Irena
SP Bielanka
21
Majchrowicz
Katarzyna
SP Spytkowice
22
Koterba
Aneta
SP Krościenko
23
Jurkowska
Anna
SP Frydman
24
Hanula
Karolina
SP Ochotnica Górna
25
Śmiałek
Karolina
SP Chabówka
26
Klimowska
Paulina
SP nr 5 Nowy Targ
27
Batko
Julia
SP Ochotnica Dolna-Skrodne
28
Wojdyła
Danuta
SP Skawa
29
Zasadny
Gabriela
SP Tylmanowa
30
Bobek
Patrycja
SP Spytkowice
31
Hurkała
Martyna
SP Szczawnica
32
Gorlicka
Sylwia
SP Kluszkowce
33
Kurpiel
Klaudia
SP Skawa
34
Biskup
Ewelina
SP Spytkowice
35
Derebas
Ada
SP nr 5 Nowy Targ
36
Kuranda
Maria
SP nr 5 Nowy Targ
37
Kulikowska
Patrycja
SP nr 5 Nowy Targ
38
Kościelniak
Joanna
SP Ponice
39
Ponicka
Gabrysia
SP Ponice
40
Kataniak
Angelika
SP Spytkowice
41
Strączek
Klaudia
ZPO Niedzica
42
Koterba
Angelika
SP Krościenko
43
Pacyga
Beata
SP Frydman
44
Święty
Kinga
ZPO Niedzica
45
Pieprzak
Karolina
SP nr 5 Nowy Targ
46
Lesner
Nikola
SP nr 5 Nowy Targ
47
Kurta
Patrycja
SP Grywałd
48
Klimczak
Wiktoria
SP Frydman
49
Zych
Dominika
SP nr 5 Nowy Targ
50
Ślęzak
Sabina
SP Kluszkowce
51
Myśliwiec
Weronika
SP Frydman
52
Barnaś
Sabina
ZSiG Bańska Niżna
53
Jarząbek
Iwona
ZSiG Bańska Niżna
54
Markowicz
Izabela
SP Frydman
55
Kasprzak
Julia
SP Frydman
56
Tomas
Maria
SP Frydman
57
Domijan
Aleksandra
SP Frydman

 
ROCZNIK 1999 – klasa VI
Dziewczęta

1
Piczura
Magda
SP 1 Ciche
2
Basiorka
Ewa
SP 1 Ciche
3
Szwajnos
Małgorzata
SP 1 Ciche
4
Marszałek
Kornelia
SP 1 Ciche
5
Zubek
Sabina
SP 3 Nowy Targ
6
Michalczak
Natalia
SP 1 Ciche
7
Szaflarska
Izabela
SP Maluszyna Dolna
8
Piszczek
Gabryjela
SP Krościenko
9
Kieta
Kinga
SP Rogoźnik
10
Mucha
Justyna
ZSPiG Bańska Niżna
11
Lenowiec
Aleksandra
SP Szczawnica
12
Wójcik
Barbara
SP Grywałd
13
Nowak
Daria
SP nr 5 Nowy Targ
14
Paff
Patrycja
SP Spytkowice
15
Wolska
Anna
SP Grywałd
16
Waruś
Gabriela
SP Szczawnica
17
Górka
Magdalena
SP Sieniawa
18
Bielak
Dominika
SP nr 5 Nowy Targ
19
Adamczyk
Kinga
SP Tylmanowa
20
Długopolska
Paulina
SP Stare Bystre
21
 
Lena
 
22
Leśnicka
Gabriela
SP Kluszkowce
23
Górka
Izabela
SP Sieniawa
24
Grela
Anna
SP Pyzówka
25
Cholewa
Karolina
SP nr 3 Nowy Targ
26
Knutelska
Ewelina
SP Grywałd
27
Bryniarska
Karolina
SP nr 5 Nowy Targ
28
Spankowska
Mariola
SP Podczerwone
29
Polińska
Patrycja
SP Ochotnica Górna
30
Jankowska
Mariola
SP Grywałd
31
Ciesielka
Katarzyna
SP Szczawnica
32
Hyc
Sylwia
SP Krauszów
33
Mikołajska
Jagoda
SP nr 5 Nowy Targ
34
Gaweł
Natalia
ZPO Niedzica
35
Ciesielka
Magdalena
SP Szczawnica
36
Ferek
Justyna
SP Spytkowice
37
Piszczek
Marcelina
SP Tylmanowa
38
Kasperek
Joanna
ZSiG Bańska Niżna
39
Kościelniak
Agnieszka
SP Sieniawa
40
Hendel
Magdalena
SP Szczawnica
41
Chudy
Anna
SP Ponice
42
Siaśkiewicz
Kinga
SP Ludźmierz
43
Łaś
Anna
SP nr 2 Nowy Targ
44
Salabura
Patrycja
SP Spytkowice
45
Kowalczyk
Natalia
SP Kluszkowce
46
Siuty
Sara
SP Kluszkowce
47
Nalepka
Bożena
SP Frydman
48
Kowalczyk
Katarzyna
ZPO Niedzica
49
Hurkała
Kinga
SP Szlachtowa
50
Pałasz
Sara
SP Spytkowice
51
Janos
Karolina
ZPO Niedzica
52
Bańka
Katarzyna
SP Kluszkowce
53
Repa
Kamila
SP nr 5 Nowy Targ
54
Kurańda
Paulina
SP Bielanka
55
Gil
Aneta
SP Kluszkowce
56
Jarząbek
Justyna
SPiG Bańska Niżna

 
 
ROCZNIK 2001 – klasa IV
Chłopcy

1
Siedlarczyk
Daniel
SP Kluszkowce
2
Bocheńczak
Kamil
SP Sieniawa
3
Dziatkowicz
Przemysław
SP Kluszkowce
4
Kęsek
Michał
ZSPiG Ratułów
5
Szewczyk
Mateusz
SP Spytkowice
6
Szlembarski
Łukasz
SP Szlembark
7
Kokoszka
Paweł
SPSKA Czerwienne
8
Teper
Michał
SP Spytkowice
9
Głuc
Arkadiusz
SP Krościenko
10
Haberny
Dawid
SP Podczerwone
11
Siedlarczyk
Daniel
SP Kluszkowce
12
Wójcicki
Kacper
SP nr 2 Nowy Targ
13
Gabryś
Paweł
SP Ochotnica Dolna - Centrum
14
Margosiak
Karol
SP Sieniawa
15
Chodara
Patryk
SP Kluszkowce
16
Jachymiak
Jacek
SP Ludźmierz
17
Zborowski
Maciej
SP Chochołów
18
Miśkowiec
Bartosz
Katolicka SP Czerwienne
19
Długopolski
Kamil
SP Nr 1 św. Andrzeja Boboli
20
Wierzba
Szymon
SP Sieniawa
21
Jandura
Piotr
SP Krościenko
22
Łaciek
Krystian
SP Podczerwone
23
Kubarski
Damian
SP Spytkowice
24
Ciężczak
Adam
SP Podczerwone
25
Czop
Grzegorz
SP Sieniawa
26
Pierwoła
Marcin
SP Kluszkowce
27
Sopata
Wojtek
SP Kluszkowce
28
Borzęcki
Kamil
SP Ochotnica Dolna - Skrodne
29
Guńka
Jan
SP Chochołów
30
Guroś
Krystian
SP Szlembark
31
Trybała
Piotr
SP Krościenko
32
Marusarz
Krystian
ZSiG Bańska Niżna
33
Sroka
Grzegorz
SP nr1 św. Andrzeja Boboli
34
Drożdż
Michał
SP Łopuszna
35
Klimas
Kacper
SP Bielanka
36
Knutelski
Łukasz
SP Grywałd
37
Salamon
Filip
SP Krościenko
38
Koterba
Sławomir
SP Grywałd
39
Babik
Adrian
SP Frydman
40
Sęk
Adam
SP Podczerwone
41
Bryja
Sebastian
SP Pyzówka
42
Chowaniec
Jakub
SP Ludźmierz
43
Bylina
Bartek
SP nr 5 Nowy Targ
44
Rodak
Jakub
SP nr 5 Nowy Targ
45
Patryk
Chrobak
ZSiG Bańska Niżna
46
Czubernat
Michał
SP Skawa
47
Szopiński
Kacper
SP nr 5 Nowy Targ
48
Iwan
Andrzej
SP Podczerwone
49
Jędrzejowski
Adrian
SP Podczerwone
50
Kulka
Łukasz
SP Szczawnica
51
Rogowski
Kacper
SP Szczawnica
52
Skorupa
Sebastian
SP Podczerwone
53
Skawiniak
Piotr
SP Spytkowice
54
Rzepa
Krystian
SP nr 5 Nowy Targ
55
Plewa
Jakub
SP Ochotnica Dolna - Centrum
56
Hurkała
Bartłomiej
SP Szlachtowa
57
Jędrzejowski
Marcin
SP Podczerwone
58
Zarotyński
Mateusz
SP Szcawnica
59
Myśliwiec
Łukasz
SP Frydman
60
Jachymiak
Szymon
SP nr 5 Nowy Targ
61
Łukasz
Satała
ZPO Niedzica
62
Łukuś
Bartłomiej
ZPO Niedzica
63
Lasak
Grzegorz
ZPO Niedzica
64
Pieczyńki
Konrad
SP nr 5 Nowy Targ
65
Krzyśko
Maciej
SP Szlachtowa
66
Andrzej
Galica
ZSiG Bańska Niżna
67
Święty
Bartłomiej
ZPO Niedzica
68
Kutarnia
Bartłomiej
SP Frydman

 
ROCZNIK 2000 – klasa V
Chłopcy

1
Łukaszka
Paweł
SP 2 Spytkowice
2
Skóbel
Patryk
SP 1 Ciche
3
Kaczmarczyk
Dawid
ZSPiG Ratułów
4
Szczepaniak
Ernest
SP 1 Szczawnica
5
Hagowski
Rafał
SP Kluszkowce
6
Hebda
Jan
ZS Tylmanowa
7
Fatla
Andrzej
SP Podczerwone
8
Kopytko
Patryk
SP Kluszkowce
9
Długopolski
Tomasz
SP 1 im. Andrzeja Boboli
10
Mardak
Patryk
SP 2 Nowy Targ
11
Mikołajczyk
Jarek
SP Tylmanowa
12
Mrożek
Jan
SPnr5 Nowy Targ
13
Jabłoński
Damian
SP Ciche
14
Piczura
Piotr
SP Ciche
15
Chowaniec
Przemysław
SP Łopuszna

 

16
Benedyk
Wojciech
SP Pyzówka
17
Buksa
Mateusz
SP Bielanka
18
Świder
Kamil
SP Ponice
19
Kubik
Bartosz
SP Szczawnica
20
Mach
Marek
SP Spytkowice
21
Stefaniak
Józef
SP Ochotnica Górna
22
Zarycki
Marcin
SP Ratułów
23
Wojtaszek
Mateusz
SP Kluszkowce
24
Dziwisz
Bartłomiej
SP Ponice
25
Komorek
Sebastian
SP Kluszkowce
26
Popielarski
Patryk
SPnr5 Nowy Targ
27
Wyrostek
Paweł
SP nr1 Szczawnica
     28
Ryt
Bartek
SPnr5 Nowy Targ
29
Ciężczak
Daniel
SP Podczerwone
30
Wójcik
Jakub
SP Krościenko
31
Koterba
Przemysław
SP Grywałd
32
Klocek
Jakub
SP nr5 Nowy Targ
33
Wieczorek
Patryk
SP Krauszów
34
Żuchowski
Krystian
SP Podczerwone
35
Czerwiński
Szymon
SP Sieniawa
36
Grzebień
Kamil
SP Spytkowice
37
Pawlik
Rafał
SP Frydman
38
Pańtak
Przemek
SP nr 5 Nowy Targ
39
Konieczko
Robert
SP nr 3 Nowy Targ
40
Krzysztoń
Michał
SP nr 5 Nowy Targ
41
Teper
Adrian
SP Spytkowice
42
Ziętasz
Kamil
SP Grywałd
43
Waligóra
Krystian
SP Krościenko
44
Ferek
Łukasz
SP Spytkowice
45
Pitoniak
Adam
SP Frydman
46
Pojedyniec
Marcin
ZPO Niedzica
47
Topór
Maciej
ZSiG w Bańskiej Niżnej
48
Milaniak
Rafał
SP Frydman
49
Antolak
Dawid
SP Sieniawa
50
Stołowski
Wiktor
SP Krościenko
51
Wiśniowski
Łukasz
ZPO Niedzica
52
Brynczka
Michał
SP Frydman
53
Mucha
Piotr
ZSiG w Bańskiej Niżnej
54
Sołtys
Piotr
SP Spytkowice
55
Ciszek
Bartosz
SP Bielanka
56
Kocańda
Marcin
SP Podczerwone

 
ROCZNIK 1999 – klasa VI
Chłopcy

1
Dydziak
Bartosz
SP Sieniawa
2
Kordas
Wiktor
SP 1 Szczawnica
3
Marszałek
Patryk
SP Piekielnik
4
Wesołowski
Józef
SP Piekielnik
5
Pichniarczyk
Tomasz
SP Grywałd
6
Fryźlewicz
Paweł
SP Odrowąż
7
Malik
Norbert
SP Krościenko
8
Guńka
Kacper
SP Chochołów
9
Gołdyn
Stanisław
ZSP Tylmanowa
10
Szeliga
Grzegorz
SP Ponice
11
Pichniarczyk
Przemysław
SP Krościenko
12
Obrochta
Daniel
SP Podczerwone
13
Janik
Damian
SP Ochotnica Dolna- Centrum
14
Jabłoński
Karol
SP Ludźmierz
15
Mikołajski
Jędrzej
SPnr5 Nowy Targ
16
Wojtaszek
Filip
SP Grywałd
17
Wójtowicz
Krystian
SP Pnice
18
Sęk
Bartłomiej
SP Podczerwone
19
Jurzak
Radosław
SP Chabówka
20
Błażusiak
Krystian
SP Szlachtowa
21
Trzeboń
Karol
SP Podczerwone
22
Topolski
Krzysztof
SP Ochotnica Górna
23
Polaniak
Mateusz
SP Ponice
24
Czerwiński
Mateusz
SP Sieniawa
25
Krupa
Kacper
SP Sieniawa
26
Leja
Andrzej
SP Podczerwone
     27
Goniarczyk
Tomasz
SP Sieniawa
     28
Dziwisz
Szymon
SP Chabówka
29
Ciężobka
Radosław
SP Łopuszna
30
Hornik
Patryk
SP Łopuszna
31
Marciszewski
Adrian
SP Szczawnica
32
Kozak
Emanuel
SP Ponice
33
Szymanek
Konrad
SP Szczawnica
34
Tyrpuła
Zbigniew
SP Ponice
35
Szarek
Wojciech
SP Skawa
36
Hamrus
Sławomir
SP Kluszkowce
37
Chybowski
Piotr
SP Szczawnica
38
Waksmundzki
Damian
SP Grywałd
39
Chmiel
Mateusz
ZPO Niedzica
40
 
Jakub
SPnr 5 Nowy Targ
41
Piątek
Bartłomiej
ZPO Niedzica
42
Tylka
Kamil
SP Rogoźnik
43
Pulka
Przemysław
SP Kluszkowce
44
Rusin
Kacper
SP Frydman
45
Ferko
Leszek
SP Frydman
46
Brynczka
Kacper
SP Frydman
47
Horniczak
Szymon
SP Frydman
48
Kudłacz
Andrzej
SP Szczawnica

 

ŁK 

8564